Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magányos vagyok, tizenéve az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, tizenéve az első ünnepek amit egyedül töltök és nem birom . Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A pàrom elhagyott de azóta nemtudom túltenni magam. Mikor dolgozom akkor jobb, de most nem kezdek csak január 5-én. Miért érzem magam ennyire nyomorultnak?!
dec. 31. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha magányos vagy, ha most hagytak el. Túl kell élni ezt az időszakot.tudom,nagyon szar. Nincs családod,barátaid, akikkel lehetnél?
dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert nem találod fel magad. Jó oké, ha kedvetlen vagy, azt megértem. De az nem magány. Ha magányos vagy, ismerkedj barátkozz, menj emberek közé. De bekuckózni is nagyon jó érzés tud lenni és egy kicsit ábrándozni az emlékek között.
dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én ebbe a helyzetbe voltam, elmentem venni magamnak olyan kajákat, amit kényeztetésnek éltem meg, aztán otthon sorozatokat néztem, meg cseten flörtölgettem.

Kényeztesd most magad te is, erről szóljon most az ünnep.

dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Anyukàm èl csak aki a pàrjával èl 200kmre. A barátaim kapcsolatban vannak vagy családosak , nem hiànyzom oda pótkerèknek.

Már várom, hogy lehessek dolgozni napok óta csak sírok és pocsèkul érzem magam.

dec. 31. 12:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen barátnőm aki mindig Pótkeréknek gondolta magát, pedig milyen jó lenne inkább barátokkal tölteni, mint így gondolkodni magadról…


Keress valami programot ahova egyedül is el lehet menni. Vannak kifejezetten erre ilyen tematikus bulik. Persze hogy magányos vagy, az embereket nem arra találták ki hogy egyedül legyenek.

dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 karácsonykor meghívtak , így éreztem magam sajnos…
dec. 31. 12:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kényszerből elmenniprogramokra csak azért, hogy ne legyél egyedül, meg rosszabb,mint egyedül lenni. Nincs azzal sem semmi baj, ha ezt az ünnepet egyedül töltöd, hidd el,sok embertarsad jár hasonló cipőben. Ha nemrég szakítottam, azt először fel kell dolgozni. Adj magadnak időt.
dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rengetegen fognak itt majd írni ne aggódj!
dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Leclerc ***** válasza:
58%
Keres egy jó sorozatot, ès mire ledarálod, vége is a szűnetnek.
dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaza van a 9-esnek. Pont az ilyen helyzetekre jók a sorozatok.
dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!