Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy a férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak nem vonzó egy olyan nő aki túlzottan kimutatja a szerelmét?

Figyelt kérdés

Nem járunk csak szex és barátság van köztünk, de én őrülten szerelmes vagyok belé és ezt tudja. Ő is nagyon szeret, de csak barátként. Sokat gondolkodom, hogy miért nem tud belémszeretni, Előttem egy olyan lányt szeretett, aki nem szerette, másokkal is lefeküdt és gonoszul bánt vele.

Tudom, hogy sokszor úgy viselkedek mint akinek nincs büszkesége, de annyira szeretem, hogy sokszor nem tudom visszafogni az érzéseimetm nem tudok mit kezdeni a szerelmemmel és pl. szerelmes verseket küldök neki, vagy egyszerűen csak megírom neki, hogy mennyire szeretem stb.


jan. 2. 23:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Minden barátom fiú, 40 évet szántam arra, hogy találjak csak 1 (!!) olyan belső tulajdonságot, ami közös bennük. Nem sikerült!!
jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Az a kérdés hogy tetszik-e a pasinak ha folyton megalázod magad? Persze, hiszen növeled az egoját amíg nem talál valakit akibe beleszeret. Addig is használhat téged ahogy kedve tartja. Nem értem mit lehet egy ilyen emberen szeretni.
jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Kihasználja, hogy szereted, hogy lemész kutyába érte és igen ha akad számára érdekesebb,okosabb nő azonnal dobbant, nem is kell, hogy szerelmes legyen belé. Egyszerűen rád fog unni és csak magadat hibáztasd utána, mert te hagyod neki, hogy használgasson.
jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Inkább a szexkapcsolatban lévő nők nem vonzóak számukra normális párkapcsolatra ha nem értik, hogy az egész csakis a szexről szól és le fogják cserélni, mint a 21 ha szorul a hurok...
jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Visszataszító ha egy nőnek nincs tartása. Pld hagyja hogy szexbábunak használják.
jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam kihasználva, én akartam ezt a kezdetektől fogva és ő sosem áltatott. A szex pedig egy win-win dolog, ő tudna mással is szexszelni ha akarna, én viszont nem tudnék szerelem nélkül lefeküdni senkivel. Lehet, hogy nehéz elhinni, de mély szeretet és barátság van köztünk, a szex csak egy a rengeteg dolog közül, amit együtt csinálunk.
jan. 3. 00:28
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Elmondom mi a helyzet. O a felesleges idejet es energiajat hasznalja rad, te pedig az ertekes idodet es energiadat. Aztan talal mast es nem kerdeses ki fogja siratni az elvesztett napokat, heteket, honapokat. 7000 nap az 20 ev, kezd vagni a centit, eleg gyorsan fogy.
jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Hűha, micsoda barátság az, ahol tudom hogy a másik szerelmes belém, de mivel ingyen megdughatom hagyom, hogy porig alázza magát és véletlenül sem hagyom tovább lépni, majd eldobom mint egy rongyot, ha akad jobb. :D Ha ilyenek a barátaid, milyen lenne egy ellenség?
jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználva majd akkor fogod érezni magad, amikor ő beleszeret valaki másba, és eldob téged. Meglátod, mindjárt nem lesz közetetek olyan mély a barátság...
jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem illik össze a kérdésed a kifejtéssel. Ha olyan férfinek mutatod ki a szerelmed, aki szerelmes beléd, azzal semmi baj, és nem "turn off" normális embernek.


Ennek semmi köze ahhoz, amiben benne vagy.

jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!