Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy a férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak nem vonzó egy olyan nő aki túlzottan kimutatja a szerelmét?

Figyelt kérdés

Nem járunk csak szex és barátság van köztünk, de én őrülten szerelmes vagyok belé és ezt tudja. Ő is nagyon szeret, de csak barátként. Sokat gondolkodom, hogy miért nem tud belémszeretni, Előttem egy olyan lányt szeretett, aki nem szerette, másokkal is lefeküdt és gonoszul bánt vele.

Tudom, hogy sokszor úgy viselkedek mint akinek nincs büszkesége, de annyira szeretem, hogy sokszor nem tudom visszafogni az érzéseimetm nem tudok mit kezdeni a szerelmemmel és pl. szerelmes verseket küldök neki, vagy egyszerűen csak megírom neki, hogy mennyire szeretem stb.


jan. 2. 23:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik ha egy nő kicsit tapadós néha, mert nagyon cuki tud lenni. :D
jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretne mint barátot nem okozna ezzel fájdalmat. A barátok nem használják egymást ki. Meg a korrekt emberek sem. Ő,téged igen, mert TE szerelmes vagy. Ha nem lennél, más lenne.
jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!