Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy a férfiaknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiaknak nem vonzó egy olyan nő aki túlzottan kimutatja a szerelmét?

Figyelt kérdés

Nem járunk csak szex és barátság van köztünk, de én őrülten szerelmes vagyok belé és ezt tudja. Ő is nagyon szeret, de csak barátként. Sokat gondolkodom, hogy miért nem tud belémszeretni, Előttem egy olyan lányt szeretett, aki nem szerette, másokkal is lefeküdt és gonoszul bánt vele.

Tudom, hogy sokszor úgy viselkedek mint akinek nincs büszkesége, de annyira szeretem, hogy sokszor nem tudom visszafogni az érzéseimetm nem tudok mit kezdeni a szerelmemmel és pl. szerelmes verseket küldök neki, vagy egyszerűen csak megírom neki, hogy mennyire szeretem stb.


jan. 2. 23:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

7: "O a felesleges idejet es energiajat hasznalja rad, te pedig az ertekes idodet es energiadat."


Ezt hogy érted?

Mi ez a kettős mérce?:))

A nő a szerelmes, neki jobb a kapcsolatban, akkor mi lehet benne a veszteség?

Ezek a legszebb dolgok az ember életében.

jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
Csinaltasd fel magad!!! 😁
jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
Nekem pont az a vonzó. Az a taszító, amikor valaki nem meri önmagát adni, játszmázik, színészkedik, taktikázik...
jan. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%

Ez az csajszi, legyél te is mufurc, karótnyelt primadonna, mint itt a törzs nőgárda, hátha teperni fognak érted a férfiak...

Vagy nem, és akkor dühönghetsz te is itt lecsúszott feministaként.

jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Igen, határt kell a nőnek szabni a szeretet kimutatásával, mert tényleg zavaró tud lenni.
jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon az egykori magamat látom ebben a leírásban.


Figyelj.

1. Ha a srác nem szerelmes bármikor gond nélkül le fog cserélni valakire akiben meglat valamit.

2. Neked az extra fájdalom lesz és igazából magadnak alakitod így, tehát még annyira nem is hibaztathato.

3. Remélem nem ringatod magad abba a tundermesebe hogy majd idővel beledszeret. Ha úgy lenne az már megtörtént volna.

4. A srác nem szeret és te verseket írsz neki. Szerinted ez az ő szemszögéből hogy veszi ki magát? Valószínűleg full kellemetlen neki, képzeld el fordítva.

5. Igen, amúgy nagyon sok pasi az ilyen flegma pcskra bukik akik le se tojjak őket. Én is elkovettem anno azt a hibát hogy sajnáltam hogy ilyen szar ember volt az exe szegénynek, na de majd én megmutatom neki milyen egy rendes, szerető barátnő. Azt hiszed meghatotta őket? Pár hét, hónap múlva jött a "ne haragudj, nem tudom őt elfelejteni, ez így nem működik"


Úgyhogy ha megfogadsz egy jó tanácsot, ne vesztegesd rá az időt.

jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én mindig erősen kimutatom a szerelmemet, és az a tapasztalatom, hogyha valaki viszont szeret, akkor ez nagyon tetszik neki, ha nem szeret, akkor taszító és ki is dob pár hét után, mert nem bírja elviselni a nyomást, hogy neki is szeretnie kéne.
jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Éppen ellenkezőleg: inkább az a baj, ha nem mutatja ki. Nem ezzel van a baj, egyszerűen a személyiséged nem jön be neki, csak a puncid kell.
jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam korábban, hogy ez imponálna nekem és ez jó lesz. Amikor ebbe a helyzetbe csöppentem akkor viszont olyan furcsa volt, hogy nem tudtam vele mit kezdeni. Nem alakult ki szerelem részemről ezért leépítettem mert nem tartottam fairnek tovább folytatni.
jan. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fúh, de nagy "barátság" ez már ahol tudja nagyon jól, hogy szerelmes vagy és nem bánja, hogy szexre vagy. Ne félj hamarosan kidob és akkor te se fogod gondolni, hogy igazi barátként tekintett rád valaha.
jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!