Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Ha hazasok vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Ha hazasok vagytok viszont nem jo a hazassagotok es kozben beleszerettek valakibe elvalnatok?20 ev hazassag utan pl?45-50 evesen meg? Vagy az ujat nem mernetek bevalallni elhagyni a biztosat a bizonytalanert?

Figyelt kérdés
jan. 20. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Van egy rokonom aki elvált egy 15 évvel fiatalabb sunáért. 2 év múlva bőgve könyörögte vissza magát a volt feleségéhez.
jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért válnék el mert bele szerettem másba hanem mert nem jó a házasságom és nem akarom már helyre hozni… tök jó hogy így gondolkodnak az emberek, hogy a biztosat hisz a párod is egy érző lény nem egy tárgy ami ott van azt kész…
jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 drphiliprusso ***** válasza:
100%
A szerelem mulando. A szeretetet meg lehet tartani. Merlegeld, hogy neked melyik a fontosabb. De mindenkepp legy oszinte a felesegedhez, megerdemli.
jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Nyilván.Mert annak a nőnek már kevés volt, neki nem kellett.Nem azért, mert akkora nagy valami a volt felesége, akit elhagyott.Hanem mert ő a balek, akiből kinézi, hogy leáll vele újra.
jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha meg lehetett volna javítani a házasságomat, nem váltam volna el. Nem lehetett, és ez nem rajtam múlott.

Szerintem az ilyen elromlott házasságokban általában az egyik fél a hunyó, a másik akár évekig bírja cérnával. Aztán egyszer elszakad a cérna.

Nem kell ahhoz beleszeretni másba, hogy elváljon az ember, egy ponton túl menekül, mert mindenhol jobb, mint otthon a házastársával.

jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem annyira szar a hazassag de ennek ellenere te beleszeretsz masba akkor sem szerelmet valasztjatok?
jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 os vagyok hozzatennem még hogy mindenkepp kell 1 elhetetlen hahassag h valj? Maskulonben hiaba szerelmes vagy akkor sem fogsz dobbantani?
jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 Normális ember csak érdekből házasodik.Kit érdekel a "szerelem"?Az egy nagy 0, csak az érdek tartós.
jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Akik érdekből házasodnak, azok kúrnak félre leghamarabb.

6: Ha élhető a házasság, miért válnék? Az, hogy jön egy nő aki lefeküdne velem és én is megdugnám, még nem szerelem.

jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Es ha sorozatosan dugod ugyannazt a not meg beszelgettek sokat nemmkezdesz el kicsot kotodni hozza?
jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!