Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nálatok hogy venné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok hogy venné ki magát ha a nő bevallaná az érzéseit?

Figyelt kérdés

Adott egy alacsony önbecsülésű férfi, akit nyomaszt hogy én jobb körülmények közt élek. 3,5 éve éve randiztunk, tökéletesen alakult és kölcsönös volt a vonzalom, de mivel nincs jóban magával a 3. randink sosem valósult meg (olyan program lett volna amire költeni kell, én álltam volna de nem bírta el az egója)

Azóta időnként véletlenül összefutunk, olyankor szikrázik a levegő, elmondja milyen gyönyörű vagyok de mivel a helyzete ugyanaz, nem kezdeményez.

Én meg nem tudok más férfira ránézni sem mert ő okos is, az ideálom is, és azóta szerelmes vagyok.

Hasonló helyzetben számítana nektek, ha tudnátok mennyit jelentetek a nőnek? (Én 36, ő 41).


jan. 22. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lennék ilyen pipogya.


Figyelj, ha kellenél ennek a férfinak, akkor félre tenné az egóját és boldog lenne veled.

Ezt a "kapcsolatot" kb. az élteti, hogy elérhetetlenek vagytok egymásnak. Csak ezzel a várakozással eltelik mindkettőtök fiatalsága. Erre gondoljál te is!

jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy 40es férfitól, aki nem akarja/nem tudja a saját részét kifizetni a randin? Feltételezem nem százezer forintos randiról lett volna szó.
jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, az eszem ezt felfogja.

De ha ilyen racionális a világ, miért írják le az összes nőt aranyásónak? Aztán ha jön 1 akinek érzései vannak, az meg hülye mert pénztelen pasiba zúgott bele 🤨

jan. 22. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú én biztosan nem foglalkoznék ilyen pasival. Neked több pénzed van, ha osszejottok, akkor valahol tuti, hogy kompenzálni akarna. Pl megcsalna, h bebizonyítsa, h ő mekkora férfi (hamar a pénzével nem tudja ezt bizonyitani)
jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, mekkora költség lett volna? Konkrétan milyen program lett volna?


AZ nekem is durva lenne, ha mondjuk nem bírna két személyre színházjegyet kifizetni.


Az meg már csak hab a tortán, hogy még tőled se fogadja el, mert akkora egója van. Akkor éljen nemi életed az egójával, te meg keress egy kívül-belül normális férfit helyette.

jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ő nem tudja félretenni az egóját akkor mit akarsz tőle? Ha olyan okos akkor bármikor elvégezhetne tanfolyamot és más munka után nézhetne ami több pénzt jelentene számára. De ezek szerint nem akar jobban élni és nem érsz te neki annyit se, hogy megpróbálja. Lépj inkább túl rajta, ha segít akkor inkább mondj fel.
jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem ismernétek egymást nem lett volna még köztetek semmi, csak 1x találkoztatok, akkor azt mondanám, hogy igen természetesen nyugodtan kezdeményezz te.


De így eléggé mihaszna mulya.

jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, nagy lány vagy.

Nincs mit vesztened, találkozz vele és mondd el neki.

Ha tényleg így érzel, akkor ne hagyd elsüllyedni a dolgot.

jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, a gyakori kérdések közössége már csak ilyen, bármi is vagy megtalálják a neked személyre szabott beszólásokat. Szerintem jól el tud sülni egy kis vallomás, de nyilván nem biztos, hogy attól még belemegy. A leírtak alapján nem hiszem, hogy bunkó mód elhajtana. Egy próbát megér, hogy megbeszéld vele
jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, jó lenne.
jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!