Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ti bevallanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti bevallanátok az érzéseiteket egy zárkózott férfinek, aki önhibáján kívül nem tudja értelmezni a "jeleket"?

Figyelt kérdés
Természetesen ha komolyan érdekelne titeket a férfi. Megtennétek ezt a lépést, vagy inkább feladnátok, még akkor is, ha lehet, hogy életetek párját találnátok meg az illetőben?
2018. jan. 31. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Mar nem, mert eleget benaztam ilyen ferfiakkal. Nekem soha nem vallott meg be senki magatol semmit, szoval a jovoben nem vagyok mar kivancsi az ilyenekre.
2018. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Spektrumzavaros (Aspergeres) férfiak nem érdekelnek. Pláne nem komolyan. (Aki úgymond "önhibáján kívül" nem tudja értelmezni a "jeleket", az ilyen, olvass utána.)
2018. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem a "jeleket",az őszinteségben,nyíltságban és játszmanélküliségben hiszek.Ha valaki fontos számomra tud róla mert a tudomására hozom,ha valakinek fontos vagyok de nem képes ezt kifejezni az tartsa is meg akkor magának.
2018. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Már hogy a fenébe lenne az életem párja egy érzelmi analfabéta? Kb annyira tudna a partnerem lenni, mint egy fél pár zokni.
2018. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Milyen kegyetlenek vagytok, hölgyek... Semmi könyörület :D
2018. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Ha a nő nem zárkózott akkor talán bevallja,ha komolyan érdeklődik a férfi iránt, viszont ha a kiszemelt nő is olyan mint te, azaz zárkózott jellem, ő valószínűleg inkább feladja.
2018. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor megtettem már, semmi nem lett egyikből sem. Amikor kapcsolat lett a dologból, akkor a férfi "vallott" először. Ettől függetlenül, ha valaha megint szingli lennék, bevallanám ha úgy alakulna.
2018. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Életem párja biztosan nem olyan ember lesz, akinek a szájába kell rágni az érzelmeket. Egyszerűen teljesen kizárt. Nem illenénk össze.
2018. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2018. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!