Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor tűnik el a fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tűnik el a fájdalom?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akit már hagyott el a szerelmük, akiket nagyon szerettetek.. Hogyan dolgoztátok fel, mikor múlt el a fájdalom és hogyan tudtatok talpra állni?


Én úgy érzem, hogy ez lehetetlen számomra.. lassan egy év el telt azóta, de minden nap ezzel a gondolattal fekszek és kelek, úgy érzem ez felőröl engem és a biológiai funkcióimat is eléggé bekorlátozza. Olykor nem tudok enni annyira gyomor görcsöm van és gombóc van a torkomban.. olykor úgy ver a szivem ,hogy azt hiszem, hogy szívrohamot kapok és ezeket mindig a róla szóló emlékek, élmények triggerelik ki belőlem.. annyira megfojtanak ezek a mindennapok, hogy már élni sincs kedvem


Ha valakinek van ehhez hasonló élménnyel tapasztalata és megosztána velem a kiutat ebből, akkor azért hálás lennék


25/F



jan. 22. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

"lassan egy év el telt azóta, de minden nap ezzel a gondolattal fekszek és kelek, úgy érzem ez felőröl engem és a biológiai funkcióimat is eléggé bekorlátozza."


Ez már hosszú ideje tart és főleg az a baj, hogy egy kicsit se javulsz inkább még mélyebbre mész. Fordulj pszichológushoz ha megteheted, vagy meditálj, sportolj, barátokkal, családoddal légy többet, hobbit űzz ami boldoggá tesz. Szorítok neked! :)

jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
(Pánikroham-szerűséged van úgyhogy tényleg inkább szakember és mellette hasznos tevékenységek!)
jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod magad túltenni rajta, ha találsz valaki mást, különben még évek múlva is siratod majd. Nekem cirka 2,5 éve lett vége, és még most is bármikor újrakezdeném vele. Közben próbáltam ismerkedni, több-kevesebb sikerrel, arra az időszakra sikerült is elfelejteni, de utána ismét sokat gondoltam rá.
jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Szakemberhez fordultam és igyekszem sportolni is, de sajnos bármit teszek úgy érzem nem tudom "megerőszakolni" a lelkem..


az a legrosszabb az egészben, hogy ilyen testi tüneteim is vannak. Volt, hogy annyira felzaklatódtam, hogy hánytam is aznap este és ilyen még sosem történt velem. Egész egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem..

jan. 22. 20:58
 5/9 A kérdező kommentje:
3: Őszintén sajnálom és mihamarabbi gyógyulást kívánok
jan. 22. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Én emlékszem milyen volt ezt először átélni. Akkor értettem meg én is a "Néha hányok, úgy hiányzol" sort az Alvin és a Mókusok számból.


Amúgy egy dolgot higgy el nekem: elmúlik. Tényleg. Bármi is történt, bármit is érzel, az egyszer el fog múlni, és jobban fogod érezni magad.

Viszont addig sem oké, ha tönkre megy az egészséged, úgyhogy a helyedben felkeresnék egy dokit. Talán segít, ha beszélhetsz róla egy szakemberrel vagy akár felír valami enyhe nyugtatót. Ne vedd félvállról a testi tüneteket, mert ezekből alakulnak ki a jó kis gyomorfekélyek, hogy egyebet ne mondjak.

jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nagy szerelmem sosem felejtettem el.A mai napig hiszem,hogy ő a másik felem.

Akkor lett jobb kicsit,ha jött más.Az új feledteti a régit.Más nem segített.Így lehet csak túllépni bármilyen exen.Persze nem pótlékot keresni,hanem olyat,aki hasonló érzéseket kivált.

jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rengeteg álmatlan éjszaka pár óra alvással még mindig tart.


ha szomorú vagyok miatta vicces videókat nézek. úgy könnyebb el aludni.

jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno kb. 1.5 évig tartott, mire túljutottam rajta. Én is úgy voltam, mint te, nem tudtam enni, lefogytam vagy 10 kilót, árnyéka voltam önmagamnak. Mindent megpróbáltam, de végül az idő segített. 22 voltam akkor.

N

jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!