Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fejezzem ki az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki az érzéseimet egy olyan nőnek aki tetszik a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Nehéz helyzet, mert egy légtérbe vagyunk, egy irodába így úgy érzem nem lenne helyes, ha letámadom egy meghívással hogy akkor menjünk kávézni úgy, hogy többen vannak bent vagy körülöttünk mert ez nem tartozik rájuk. Nem fűzök hozzá már semmi reményt, de dühít hogy nem merem elmondani vagy kifejezni az érzéseim feléje, messengerbe lenne nyílván a legbiztonságosabb de ott se beszéltünk, meg nem ismerem eléggé így ez ígyis úgyis furcsa lenne számára. Hogy tudnám úgy megfogalmazni a mondandómat, hogy ne legyen belőle semmilyen probléma se bent az irodába, se máshol. Köszi a tippeket.

jan. 24. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csapattárssal ne kavarj. Az a baj, ha szétmentek, valakinek fel kell mondani, mert nem fogtok megmaradni egymás mellett.
jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, mi ez? Mibe vagy cejelmesz?
jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleg fura, hogy erzesekrol irsz. Ez tipikusan red flag, ha meg nem is ismered. Te almodozol, nem cselekedsz, pedig forditva kene.
jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3, a nő egyszer rámosolygott, és azóta elképzel a nőnek minden tulajdonságot, amire izgul.
jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
SOHA, ne kezdj munkatárssal!
jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2- nem hiszem hogy az életedbe nem volt olyan, hogy külsőleg megtetszett és elég volt annyi hogy vmit érezz 🤷‍♂️

3- Ja tipikusan hajlamos vagyok plátói dolgokra. Ismerem a realitást, de attól még valahogy kifejezném ami bennem van, tudom hogy max egy jó munkatársi viszony lenne nem több. Cselekedek ha lesz rá alkalom. De ahhoz több feltételnek kell megfelelni. Amikor ül az irodába 40 ember kicsit se feltűnő ha random leülsz mellé beszélgetést kezdeményezni.

4- sajnálom de nincs igazad. Az tény hogy nem beszéltünk sokat, de az előző helyen is ott volt ahol voltam .


Jó emberismerőnek mondanám magam, és nem projektálok bele semmit.

Igazából rosszabb volt mint álmodozás. Álmodozzon a halál. Mikor pár napig elönt a lilaköd olyan volt. De túl vagyok rajta lerendeztem, de attól még zavar hogy nem tudom hogy kommunikáljam le a dolgot , mert úgy gondolom akkor tudom végleg elengedni az egészet.

jan. 24. 16:40
 7/14 A kérdező kommentje:
2- A kérdésembe nincs benne hogy szerelem, dehogy jobban értsd akkor legyen vonzalom. Plusz érzéseket fejezel ki akkor is mikor valakit lehordassz a sárgaföldig is.
jan. 24. 16:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én értelek,nyilván tetszik a lány nagyon,plusz valamennyire megmutatta már a személyiségét is nyilván a közös munka során...és tetszett,amit láttál!

Sok ilyen van,csak ugye tucatnyi ember jár be gyűrűvel az ujján például,aztán akad még számos gátló tényező,mint a hierarchia,mit fognak szólni,hogy fogok járni,mi lesz a vége,stb.

Mindenképpen azt tanácsolnám,amennyiben mindketten szinglik vagytok,csatornázd ki magadból ezt a feszültséget.Személyesen lépj az asztalához,amikor aránylag kevesen vannak körülötte,például ebédszünetben,kérdezd meg,mikor lenne pár szabad perce,ha nem zavarod.Ha erre jól reagál,illetve később tudtok is pár szót váltani messzebb az irodától,érdemes lenne megkérdezni,mit szólna ahhoz az ötlethez,hogy esetleg munkaidő után egy semleges helyen jobban megismerjétek egymást,beszélgessetek.Semmi gond,ha ezt soknak érzi,ez csak egy gondolat részedről.Majd hagyod gondolkodni,emésztgetni a szitut.

Azt gondolom,ennél egyenesebb,finomabb,kulturáltab módja nincs a közeledésnek.Nőként ezerszer értékesebbnek tartom,mint egy sablonos Messenger üzenetet.Személy szerint nagyon örülnék,ha valaki ilyen bátran,nyíltan,talpraesetten kommunikálna velem!

Nem muszáj megfogadnod a tanácsom,bár szerintem érdemes.😊

jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8- Köszi. Igen ez amúgy a legtisztább.. A hierarchia is ott van 😅 Magasabb pozícióba van.
jan. 24. 23:09
 10/14 anonim ***** válasza:

"nem hiszem hogy az életedbe nem volt olyan, hogy külsőleg megtetszett és elég volt annyi hogy vmit érezz"


Pedig nem volt.


Ja de, mikor gyerekként sztárokba voltam szerelmes.

jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!