Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Extrém gátlásos férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém gátlásos férfiként hogyan legyek vonzó másoknak? Szeretnék én is szerelmes lenni.

Figyelt kérdés

jan. 25. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Próbálkozni kell, ha "élőben" nem megy akkor neten! Ez sajnos egy nagyon anyagias világ, nehéz lesz, szép kedves és normális értékrenddel rendelkező párt találnod! Aki nem akar lehúzni, elég neki az átlag élet, cserébe valóban értékel, és hálás amiért segítesz neki/rajta!
jan. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiaba nezel ki jol, ha nem mersz kezdemenyezni, akkor kb 10% az esely hogy lep feled. Aztan a gatlasod miatt ott is fog hagyni teged
jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na most a gátlásosságot és a vonzóságot vegyük külön;

Ha jóképű-jó testű vagy, akkor nem akadály a gátlásosság.

Ilyen férfiról még nem is hallottam amúgy, szimpatikus.

jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok kedves dolgot mondtak már nekem, de azt nem, hogy jóképű lennék.
jan. 25. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha extrém gátlásos vagy, akkor sehogy. Előbb a gátlásossággal kell kezdened valamit.


Járj pszichológushoz (van TB alapon is, keresd fel a kórházad pszichiátriáját, és kérj pszichológust. Pszichiátert mindenképp utasítsd el, mert az egy orvos, gyógyszert ír fel, kontrollra hív be 2 havonta, és ennyi, nem foglalkozik veled)


Illetve bújt a netet és a könyveket a témában. A szorongás az egy komoly dolog, éveket kell belefektetni, mire lesz belőle valami.


Illetve a legfontosabb, hogy ezeket gyakorlatba kell ileszteni. Szép fokozatosan ki kell mozdulnod társaságba, emberek közé. Legjobbak a csoportos programot, mint tanfolyam, edzés, sport, tánc, stb..

Lényeg a fokozatosság.


És akkor, ha már nem szarod össze magad a szorongástól, akkor lehet erősítened a vonzósqgodon.


Addig is persze tudsz javítani dolgokon, de ettől a nők nem fognak nálad kezdeményezni

Tehát: edzés: ha jó a tested, akkor az nagy előny.

Stílus: szintén megjelenés, egy előzetes jó pont, de nem több. És csak akkor működik, ha önmagadat adod. Nem elég az, ha az ismerőseid menőn öltöztetnek fel. Jól is kell éretned magad azokban a ruhákban, azzal a hajjal, stb..


Illetve ismerőseid szívesen összehoznak neked randit. Az emberek szeretnek kerítők lenni, összehozni két magányos ismerősüket. Bátran kérd a segítséget ehhez barátoktól, rokonoktól, munkatársaktól.


De a lényeg az, hogy nem élhetsz szorongástól bezárva. Az nem élet. Ki kell szabadulnod, és ehhez rohadtsokat kell tenni és küzdeni! Fokozatosságra visszatérve... ha olyan komoly tényleg, hogy kimozdulno se mersz, akkor kezdd akár azzal, hogy ismerőseiddel elmész egyszerű helyekre, mint bolt, posta, ilyesmi... később már mennie kell egyedül, mégkésőbb már meg kell tudnod szólítani az árufeltöltőt, pl hogy merre találod a liszteket, és ilyesmi. Most ez csak egy példa,mert nem derült ki milyen szinten vagy. De ha esetleg még ennél is lejjebb, akkor viszont mégis elgondolkodtató lehet a pszichiáter is egy kezdeti löketre. De hosszabb távon a pszichológus lesz az, aki foglalkozni tud veled egy ilyen úton.

jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is, először a gátlásossággal kell kezdened valamit. Hidd el, menni fog az. Én is extrém gátlásos voltam egész életemben, és az utóbbi 1-2 évben kezdem egyre jobban levetkőzni ezt. (Bár még van hova fejlődnöm)


Ha jól néz ki, megtetszik egy pasi szórakozóhelyen én simán odamegyek :D (párommal így jöttünk össze) de ha nem lehet vele rendesen beszélgetni, mert be van tojva tőlem, az le tud hozni az életről is.


Én is ajánlom egy pszichológus felkeresését, és azt hogy egyre jobban próbálj kilépni a komfortzónádból. (Pszichológus ezt is fogja tanácsolni amúgy, legalábbis velem így volt. Nem kell elsietni, lehet apró lépésekben is, de haladj előre) Menj el bulizni, szakkörre, edzésre, ami téged érdekel, és beszélgess fiúkkal, lányokkal, mindenkivel, próbálj egy társaságba belekeveredni. :D Egy idő után nagyon belejössz majd. 19L

jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írod, szeretnél szerelmes lenni. Szerintem úgy gondoltad, hogy azt szeretnéd, ha tetszenél a nőknek. Amikor szerelmes leszel, azt fogod érezni, és akkor, akibe szerelmes vagy, ha szerencséd van, ő is érezni fogja rajtad, és viszonozza. De úgy, ahogy te gondolod, úgy nem fog menni, ez nem elhatározás kérdése.
jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!