Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van ennél a nőnél az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy nőt, aki nagyon szimpatikus és vonzó volt számomra. Hamar kiderült, hogy van barátja, ezért nem is tettem lépéseket felé, csak néha beszélgettünk ha a munkahelyén összefutottunk véletlen. Semmi flört nem volt de éreztem, hogy kölcsönös a szimpátia. Annyira tetszett, hogy inkább kerülni kezdtem, foglaltra én nem hajtok.

Eltelt egy kis idő, nem beszéltünk azóta, csak ha néha láttuk egymást az utcán integettünk egymásnak.

Két hete azonban bejelölt facebookon, persze én visszajelöltem de kicsit lefagytam. Nem láttam az oldalán semmi jelét, hogy még párkapcsolatban lenne de azért kicsit vártam, és rá egy napra ráírtam, hogy mi újság, hogy van. Gyorsan válaszolt, elmesélte, hogy már új munkahelye van stb., ugyanúgy visszakérdezett, érdeklődött. Aztán végül rákérdeztem, hogy a barátjával még együtt van? És azt írta, nem, már két éve szakítottak. Jelenleg sincs senkije. Visszakérdezett viccesen, hogy és én megnősültem-e? De írtam, hogy nekem sincs senki. Ezután még beszélgettünk kicsit, másnap is ráírtam, utána ő írt rám... A beszélgetések alapján megint azt éreztem mint rég, hogy szimpatikus vagyok neki.

Aztán ez lehet gáz de tegnap dél körül a munkahelye felé sétáltam, tudtam hogy akkor van ebédszünete és nagy szerencsém volt mert pont összefutottunk. Mosolygott ahogy meglátott meg el is pirult kicsit. Úgy nézett a szemembe hogy elkapott a remény.

De ő annyira szép nő, én meg egy teljesen átlagos pasi, nem akarom beleélni sem magam alaptalanul, hogy a nő aki régóta tetszik most tényleg adna esélyt. Ráadásul ahogy egyre többet beszélgetünk látom, hogy mennyi hasonlóság van bennünk, jól megértjük egymást és viccelődni is tudunk. Kezdek belezúgni.

Lehet kicsit hosszú voltam, elnézést de így tudtok véleményt mondani, hogy szerintetek van-e esélyem, mit csináljak.. Még beszélgessek vele, vagy már feldobjam, hogy igyunk egy kávét valahol?

Köszönöm szépen előre is!!



febr. 1. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Legyen randi, mondd is ki. A leheto legjobban alakultak a dolgok.
febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd el valahova, nem vesszük komolyan az olyan pasikat, akik csak írogatnak.
febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

oh my good, ilyen nyuszit, már bocsi, de ekkor jelzőtáblát már mint amennyit kapsz és még hezitálsz.

bárcsak az én ilyen "barátom" irna már rám, hogy jöhetek látom szabad vagy :-( pont ilyen sztorim van nekem is..

hogy nem lehet beinditani ilyenkor a rakétákat, na de nem nyomulosan, olyan diszkréten, csak hivd már el valahová könyörgöm, arra várnál, hogy ő nyomuljon? most komolyan?

bárcsak nekem irna, hogy eljössz kávézni, ha nem megy el veled akkor irj rám :-)))))

bár én szeretem, ha egy férfi határozott...szóval én is egy szép nő vagyok, és lehet hogy tetszenél...bocs vicc volt, de szedd már össze magad és az önbecsülésed lehet, hogy olyan tulajdonságod van ami neki bejön..hm? ha már bejelölt?

febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem eddig nagyon pozitiv, es szepen halad az ismerkedes. Hivd fel valahova, akar setalni a varosba, vagy program - allatkert, muzeum /illuzio muzeum, topart, fagyizni, kave, barmi
febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Zöld a lámpa,taposs a gázra!
febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, abszolút zöld lámpa! De vigyázz, mert ha sokáig vacilálsz pirosra vált.
febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerlek majd irj a fejlemenyekröl. :-)
febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp elég.
febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül múlt héten szombaton megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni, beszélgetni, mondjuk másnap vasárnap? Azt felelte, hogy a vasárnap családi ügy miatt nem jó mert már korábban meg lett szervezve több családtagjával és nem mondhatja le. Azt írta, hogy viszont bármelyik más nap jó neki ha úgy gondolom. A keddet beszéltük meg, és egész jól éreztük magunkat. :) Utána se akadt meg a beszélgetés és holnap találkozunk újra, illetve lehet szombaton is. :)
febr. 8. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!