Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mesterien szeretkezek az eddigi barátnőim szerint, de átlagos az arcom, nem vagyok edzett, így esélyem sincs egy ideje barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Szóval, mit tegyek, hogy több nőt vigyek ágyba, akiknek megmutathatom, hogy miképpen khúrok?


Bár sportolok heti 2x, ez kocogást takar. Néha biciklizem, vagy épp túrázok, járom az erdőt stb. de küllemre nem látszik, mert hiába vagyok magas, szeretem a hasam, így valemennyi pocak van.


Egyértelműen az arcnál bukok el, ezt már leszűrtem a tapasztalataim által. Kerekebb a fejformám, ráadásul kölyökképem van, fiatalabbnak nézek ki a valós koromnál.


Hogyan és mit változtassak?


Tudod, kép küldése után többnyire a nincs baj veled, de nem vagy az esetem szöveget kapom meg. 🤪



2019. jan. 22. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Kép helyett mondd, hogy mesterien khúrsz, x számú barátnő nem tévedhet. Ha két legyet ütnél egy csapásra, ezt varrasd az arcodra.

32/f

2019. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez nem csak tőled függ, hanem a nőktől is. Gondoltál már arra, hogy talán nem az arcod miatt nem khúrnak veled, hanem mert nem igazán vágynak szex kapcsolatra?
2019. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, ha jól khúrnál annak híre menne. Nők között gyorsan terjed az ilyen. Biztos vagyok benne hogy számtalan vadidegen mellett már édesanyád is értesült a képességeidről.
2019. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mehet híre, mert a barátnőim más városból valók voltak, egymást nem ismerték, itt pedig nekem nincs sok ismerősöm.
2019. jan. 22. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Lehet átlagos arccal sok nőt találni,aki szívesen lenne a barátnőd.

Egy pasi ilyet állít magáról, az már felejtős. Nem kell mindent elhinni a nőknek sem.

Nem mindegy, hogyan mondják.

Kiprovokálod a sicséretet,ezért inkább rád hagyják.

Dícsérnek, talán (?) férfiasabb leszel.

Kép küldése mellé még a mesteri szeretkezésedet is megemlíted,ne várd, hogy a nők ezrei omlanak a karjaidba.

2019. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Mèrt van olyan érzésem hogy te nem az arcod miatt nem kellesz a nőknek? :D
2019. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: mi miatt?
2019. jan. 23. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

És még hülye is.. :D

Mert még be is vallod hogy csak khúrni akarsz.

Ahogy mások már írták az átlagos arcú férfiaknak bőven szokott jutni barátnő de még a csúnya arcú férfiak mellett is gyakran van. Ők valszeg nem olyan farok lények mint te és eszükbe se jutna olyant mondani hogy mesterien szeretkeznek mert ez a szöveged még férfiként olvasva is nagyon gáz nem ha még egy nőnek mondod.

2019. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as! Nálad a pont. Tényleg hülye is..:)
2019. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!