Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a saját családom nőtagjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a saját családom nőtagjai szerint is csúnya vagyok, akkor lehet esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Anyám, a testvére és a három nővérem szerint is ronda vagyok és semmi esélyem becsajozni. Évek óta mondják. Mondjuk tényleg nem tetszettem még senkinek eddig (26 vagyok) és csak visszautasítást kaptam. Próbáltam már segítséget kérni, eljárok személyi edzőhöz is, de nem sokat javultak az esélyeim.

Ha valaki a saját anyja szerint is ronda az milyen már? Én úgy tudtam a saját gyerekét minden anya szépnek tartja. Azt mondják hogy nem akarnak becsapni.


2019. máj. 22. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Küldj képet és megmondom!

(Normális képet)

2019. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lilla64 ***** válasza:
100%
Elég nagy bunkó lehet a családod,mert elveszik az önbizalmadat.Annyira csúnya nem lehetsz,lehet,hogy nem jól fogsz hozza az ismerkedésnek azzal a tudattal,hogy úgyis visszautasitnak.
2019. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én családom is ilyen, na bumm.
2019. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! az edzést ne add fel. ne hallgass rájuk és csak magaddal törődj. legyél extrém ápolt, igényesen, stílusosan öltözködj és edz rendszeresen. ne görcsölj rá a párkeresésre, viselkedj természetesen. járj el futni vagy bringázni olyan helyre ahol sok a lány. beszélgess velük csak úgy. na kitartás. lesz csajod nyugi.
2019. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi, én is így nőttem fel, mindkét nem tagjai a családban azt mondják gyerekkorom óta, hogy csúnya vagyok. próbálj valami más erényt kihozni magadból, ne a külsőd. olvass sokat, legyenek jó beszédtémáid, klassz vagy akár különös hobbid...
2019. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!