Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy kezelnétek azt a szituációt, amikor a nőnek van lakása (szerencsés család okán), de nektek nincs?

Figyelt kérdés

Több helyen olvasom, ismerősöktől hallom, hogy a nők nagyon kiszolgáltatottnak érzik sokszor, amikor a férfi pénzétől függ az élet kb. Meg a gyerekvállalás.


Ha a férfi az akinek nincs lakása, az milyen érzés? Mármint nem tehet róla senki, hogy milyen családból származik.


Párom most szüleinél lakik, egyedül a tetőtéri külön lakásban. Én kevesebbet keresek nála, de van saját lakásom. Én felvetném az összeköltözést, de nem tudom, mit reagálna.

Alapvetően nem szórja a pénzt, nem él nagylábon, biztos vagyok benne hogy azért tud rendesen félretenni, de úgy a pénz nem nagyon téma köztünk, szeretjük a balanszt, fele-fele arányban fizetünk.


Az mondjuk negatívum neki egy összeköltözésben, hogy itt nincs kert, nincs akkora csend mint a szülőknél, se garázs, meg hát cuki háziállat sincs. Tűnödöm, hogy egyáltalán el tudja-e képzelni, hogy egy kapcsolat miatt "rosszabb" körülmények között éljen velem.

Az meg családi okok miatt egyértelműen nem opció, hogy én menjek oda, ugyanis a felső lakás az neki most egy jó lehetőség, ami bármikor megszűnhet, mert nem ő dönt róla. Egy időben ki is volt adva.



febr. 2. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akar veled összeköltözni és te se hozzá menni akkor nem igazán van értelme együtt lenni.
febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én sehogy sem tudnám megoldani, akkor sem, ha anyósék engednék. 2 óránként jár busz a faluba, még a városból is majdnem 1 óra bejutni a munkahelyemre. Jogosítványom az nem lesz sajnos. És igen, szánalmas vagyok amiért en vagyok a királylány, mert ők középsuliba is úgy jártak, hogy 2 óranként volt csak busz hazafelé. Rendszeresen lesétálták, lefutották, vagy lebiciklizték. Felnőttként meg ott van az autó. De így be kell lássuk, hogy ennyi időpocsékolást az én munkám és az idegeim sem érnek meg. Elhiszem, hogy van, aki ehhez maximálisan hozzá van edződve, de én elképzelni sem tudom, hogy faluban éljek.
febr. 2. 16:24
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem is kell elképzelni. Szabadulj meg tőle azt kész.

Ha neki otthon minden kényelme megvan és az többet ér neki mint a veled együtt töltött idő összeköltözés formájában akkor igazán komolyan nem gondolja veled.

febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Akinek a szulei a felesége azt hagyni is kell
febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
A garázs meg a kert az fontos. Nem adod ki a lakásod és kerestek egy kerteset? Egyáltalán hány szobád van, mert ha garzon az elég necces.
febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kertest bérelni kereken annyi mint 1 havi fizetésem. Megoldhatatlan.


2,5 szoba, de erkély sincs.

febr. 2. 16:53
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Albérletből költöztem barátnőmhöz. Eszembe nem jutott, hogy vele rosszabb lesz élni. Hogyha köztetek ilyen ellentét van, nem fog működni, max szexkapcsolat.
febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

De ha a sajátod kiadod akk s kertes se olyan vészes...akk még ott a 2 fizetés is.

N 31

febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es én is ettől tartok. :/ pedig alapvetően volt mire építeni, de mostanában mintha oda lenne a lelkesedése. Szerintem fiatalok vagyunk, hogy ő nem annyira szerelmes de próbálkozik. És mivel én szeretem, megérteném ha el kéne engednem, mert neki is azt kívánom, legyen igazán szerelmes! Én már voltam 1x de az masszívan távkapcsolat volt és megcsalt, amint eldöntötte, hogy ő sem költözne.


Kicsit úgy èrzem magam, mintha valami átok ülne rajtam, csak olyan pasikkal jàrok,akiknek az összeköltözés az ilyen nemfontoslépés.

febr. 2. 17:57
 10/19 A kérdező kommentje:
8 az a baj, hogy itt a városban a kiadó házak közlekedésügyileg megintcsak elég rossz helyen vannak. Láttam pár ilyen hirdetést, de azokhoz is autó kell.
febr. 2. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!