Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Teljesen ki vagyok borulva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok borulva a húgom miatt. Hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Külföldön lakom, de az esküvő Magyarországon lesz. Egy hete hazalátogattam. 19 éves húgom az elmúlt egy hétben nagyon furán viselkedik. Szinte megáll a kés a levegőben ha ott van. Evidensnek éreztem, hogy a koszorúslányom legyen. Amikor megkérdeztem, semmit nem mondott, csak megvonta a vállát. Tegnap a szobájában vacsorázott nem lent velünk az asztalnál. Próbáltam beszélni vele, de mogorva, elutasító. Nem tudom hova tenni, nem tudom mi lelte, csak bámulok ki a fejemből. Szüleimet is kérdeztem, dióhéjban elmondták, mi a baja(diszkrécióból nem írom le), de akármi is az, én örülnék a testvérem örömének. Ti hogy látjátok?

2014. aug. 5. 10:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
19 évesen a sajat problémája a legnagyobb, mas öröme vagy bánata nem érdekli,
2014. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Engem az ő korában nagyon is érdekelt más öröme vagy bánata...
2014. aug. 5. 10:59
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem értem a reakciokat. Ezek szerint csak engem zavar ha a testvérem igazságtalanul tönkre akarja tenni a nagy napomat?
2014. aug. 5. 11:02
 4/32 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Anélkül, hogy tudnánk, mi a problémája, nem tudunk ítélkezni.

Nem mindegy, hogy nem kapta meg az iPhone-t vagy volt egy abortusza. Utóbbi esetben a hátam közepére sem hiányozna, hogy koszorúslány legyek.

Másrészt ez az oldal anonim, senki sem ismer se téged, se a húgodat. Semmi sem történne, ha leírnád...

2014. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy kisebb sokkot de a harmadik válaszolo kommentje mindent elárul.
2014. aug. 5. 11:06
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
Nézd, nem kell kiborulni, gyerek meg. Ezért irtam, hogy neki a maga gondja es öröme a fontos, nem másé. Nyilván te jobb voltál ennyi idosen, eleg hülyén jonne ki most egy "je, engem se érdekelt semmi, amikor az egy hetes kapcsolatom veget ért". Majd megnyugszik.
2014. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképp beszélned kéne vele. Biztosan féltékeny, de ez ne zavarjon, amikor el jön az ideje rá fog döbbeni, hogy valójában ezzel semmit nem tud elérni. Meg hát rájön, hogy tök felesleges volt. Lehet azt gondolja, hogy neki sosem lesz ilyen jó élete és ezért a te boldogságodnak nem örül, pedig ha nem tesz azért, hogy jobb legyen neki, akkor várhat csodákra.. Nem nagyon tudsz vele egyébként mit kezdeni, hagyd, hogy majd ő közeledjen újra.
2014. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Most "nem veletek eszik, hanem a szobájában" és "vonogatja a vállát", vagy "tönkre akarja tenni a nagy napodat?"

Baromira nem mindegy.

Nem vagy te egy kicsit drámakirálynő?

2014. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

igazságtalanul tönkre akarja tenni a nagy napomat?


MIVEL?

a durcival? a problémájával?

calm down drama queen!

2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!