Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor mégis miért zavarta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégis miért zavarta?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régen azt mondta hogy engem barátjaként szeret. Kissé meglazult majd utána meg is szakadt a barátság köztünk. Én távolodtam el mert ez így nekem kevés volt. Illetve az érzéseimmel nem tudtam megküzdeni. A minap látott engem beszélgetni nevetgélni egy lánnyal akivel amúgy csak haverok vagyunk és teljesen ideges lett tőle. Izgett mozgott minden baja volt amit én is és a másik lány is észrevett. Utána nagyon nézett engem messziről egy darabig. Ha nem érdeklem mint férfi és azt sem bánta hogy megszakadt a barátságunk akkor miért lett ideges attól hogy mással beszélek?
febr. 2. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert rájött, hogy nem pótolhatatlan.
febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Pl. mert nem köszöntél neki oda, nem mutattad be a másik barátodat... holott ő nem csak barát neked, hanem még a szerelmed is?...

Minek kellene valakinek lennie számodra, hogy egy egyszerű, idegenek közt is elvárt gesztust megtegyél neki?...

Nekem ez az érzés jött elsőre.

febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert a női hiúság bezavar nála rendesen.
febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2#. Ő volt az akinek esze ágában sem volt egy idő után köszönni. Mikor már vagy hatodjàra engedte el a füle mellett akkor hagytam abba én is
febr. 2. 18:50
 5/16 A kérdező kommentje:
1#. Ezt már jópárszor láthatta mégis mindig zavarja
febr. 2. 18:51
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

4: Akkor nem ez.


De ez sokkal furább! Mért is nem akar Ő köszönni NEKED???

febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne köszönie ha egyszer bunkó?
febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6#. Akkor alakult ez így mikor egy másik nő kedvességét figyelmességét élveztem vele pedig nem törődtem
febr. 2. 18:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele továbbra se!
febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nem értem miért reagál akkor így
febr. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!