Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarta a pénzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarta a pénzem?

Figyelt kérdés

Szóval: a barátnőm nem szeretett tőlem drága dolgokat kapni, pedig nekem fontos, hogy így mutassam ki a szeretetem. Szakított velem. Lehet a pénzem zavarta? Magamra nem szoktam pazarolni a pénzt, de mindig mindent megadok a barátnőimnek.

És mielőtt valaki mondaná: nem, szerintem nem használnak ki a nők. Én örülök, ha boldoggá tehetem őket valamivel. Lehet, hogy baleknek hisztek, de szoktam jótékonykodni is.



2013. dec. 19. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A jótékonykodás szép dolog ettől nem vagy balek. Tedd is ameddig megteheted. Másrészt elhiszem azt is hogy te neked így is fontos hogy kifejezd a szereteted és boldognak lásd a párod, de gondolj bele kérlek. Ha nagyon sokszor megkapsz bármit akkor egy idő után már megszokottnak veszed és nem is értékeled annyira. Ezt teszik az exeid is ezért lesz vége a kapcsolatodnak véleményem szerint.
2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti, ha elhalmozzák...és arra nem gondoltál, hogy ajándékokon kívül semmit nme adtál neki?
2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"pedig nekem fontos, hogy így mutassam ki a szeretetem"


elég baj.

2013. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és mást is adtál nekik?

lehet azt hitték, hogy így akarod "letudni" őket.

exem csinálta egy-egy vita után nem lehetett vele beszélni, nem kért bocsánatot, vett egy drága plüsst és azt hitte el van intézve.

2013. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sose mondta, hogy más baja lenne. Mindig mondta, hogy milyen figyelmes vagyok vele.
2013. dec. 19. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!