Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy szexkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy szexkapcsolatba a ferfin nem latszik hogy tobbet erez mert eknyomja nem meri mondani?

Figyelt kérdés
Meddig tudja titkolni? Meddig tudja a pókerarcot mutatni? Vavy elobbutobb szint vall?

febr. 8. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak te szeretnéd béjbi 😄
febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De amúgy miért szeretnéd, hogy többet akarjon? Megváltoztak az érzéseid?! Akkor tudtára kéne adnod.

A férfiak többsége, ha szerelmes azt rad zudítja, ha akarod, ha nem..

febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
En nem ugy tudtam visszavlnulot fujnak
febr. 8. 19:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem meri kimondani annyira szerelmes, hogy szinte fáj neki. Hagyd hogy csituljon a tűz, csak utána lesz képes szavakba önteni. Ritkaság az ilyen erőteljes érzelem.
febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Jajj, dehogy zúdítja! Nem mindegyik férfi képes az érzelmeit azonnal kimutatni. Mi anno így kezdtük a férjemmel. Szexkapcsolat, mert mindketten sérültünk az előzőben. Én kezdtem többet érezni és úgy éreztem, hogy ő is. De soha nem mondta, sőt olyan mondatokkal vagdalkozott, hogy ő nem akar kötődni hozzám, miközben hetente jött hozzám (volt hogy többször) és igen drága ajándékokkal lepett meg. Megkérdeztem mit érez, erre annyit mondott, hogy semmit, neki nem kell kapcsolat. Én meg többet éreztem, így jobbnak láttam, ha elengedem őt. 4 hónappal később a barátnőm súgta meg neki, hogy nem tudtam elfelejteni őt és hogy hiányzik nekem. Egy vasárnap délután virággal és egy doboz csokival csöngetett be hozzám, hogy egy barom volt és de, nagyon is érez irántam valamit. Szeretné újra kezdeni velem. Ennek már lassan 7 éve. 2 éve házasok vagyunk és gyerekünk is van. Üljetek le beszélni és tisztázzátok ki mit érez. A férjem akkor konkrétan teljesen összeszrta magát, amikor őszintén elmondtam neki, hogy számomra komolyabb érzelmek vannak és szeretnék többet. Ha nem mondom el, akkor most nem itt tartanànk. A kommunikáció mindennek az alapja.
febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!