Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a nő csak egyszer csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő csak egyszer csalja meg a pasiját/ férjét, akkor azonnal szakítás/vállás, vagy kegyelmet adnak Neki, de csak egyszer??

Figyelt kérdés

febr. 9. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy kegyelem belefér?
febr. 9. 21:36
 2/7 Kitana. ***** válasza:
100%
Te döntöd el.
febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon helyzetfüggő. Ha mondjuk valkinek titkos viszonya van, azért az sokkal súlyosabb, mint mondjuk egy "botlás".

Én személy szerint adtam egy esélyt, mikor megláttam a chatelgetést, pár hónappal később már mindent csináltak. Ő már jóelőre eldöntötte, hogy meg fog csalni, akármit teszek.

febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy 3-as írta, helyzetfüggő is lehet. Nálam is ugyanez volt, akármit tettem volna, megcsalt volna. De előre bejelentette a feleségem, nem titokban ment. Mi nem váltunk el, de van 4 gyerek és 20 éve vagyunk együtt. Tehát nálunk a helyzet ez, én ezért nem válok. A házasélet piszok nehéz munka hosszú távon. Úgy gondolom, hogy a nők kevésbé csalják meg a párjukat "csak úgy". Mi amúgy jól megvagyunk, nyilván más pároknál nem biztos, hogy ilyen könnyen megy, valóban helyzet függő főleg. Az előzmények sem mellékesek, nálunk az is sokat jelentett a "kegyelem" szempontjából.
febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek masodik esely, ha az elsovel sem tudott elni? Senki nem erdemel masodik eselyt, aki nem onhibajan kivul kovetett el valamit.
febr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki önszántából volt mással ( nem megerőszakolták), annak teljesen felesleges 2. esélyt adni. Úgyis megteszi újra, mert azt látta hogy nincs következménye, plusz az ilyen emberekben nem lehet megbízni ( aki bízik az tènyleg buta). Meg ha valami csoda folytán soha többet nem csalna, te akkor is arra gondolnàl, bármikor késik otthonról, vagy ha bàrmilyen kifogással ( pl " haverokkal találkozik", " ügyféllel van megbeszèlése" stb stb) az lesz az első és legbiztosabb gondolatod, hogy megint megcsal. Ennek pedig semmi értelme, ez nem kapcsolat többé ilyen érzelmi töréssel. Továbbá, aki egyszer is lesüllyedt odáig hogy megcsal, annak fix hogy érzelmileg semmit nem jelentesz. Nem tisztel, nem szeret, megaláz, átver stb.

Ahol megcsalás volt, az a kapcsolat már végleg megtört, nem lehet visszacsinálni, és nem létezik többé. Idő kérdése hogy ezt a kapcsolatban levő felek is elfogadják.

Számomra a megcsalás egyenlő azzal, hogy a párom nem akar már velem lenni, nem szeret, és még csak emberileg sem tisztel annyira, + gyáva szar is, hogy ezt előbb normàlisan, szemtől szembe közölje velem, aztán kefélgessen mást, inkább a legaljasabb módon ver át, sunnyog a hàtam mögött stb az ilyenektől hánynom kell🤮

febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy madzag elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó ott marad.

És kutyából nem lesz szalonna.

Akár a férj, akár a feleség csalt.

márc. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!