Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szem a lélek tükre, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szem a lélek tükre, avagy találkozás az exszel…? (többi lent)

Figyelt kérdés

Több mint fél éve szakítottunk az exemmel, majdnem 7 éves kapcsolat után. Szakítás után bár volt cél arra, hogy rendbe hozzuk, de az exem megijedt az újabb fájdalom okozás lehetősége miatt, így inkább megszakítottuk a kapcsolatot. Bár fél évig nem tudtunk egymásról semmit, nem is találkoztunk, de pár napja összefutottunk az utcán, ő a legjobb haverjával volt. Megálltunk köszöntünk, de folyamatosan a haverja beszélt hozzám, ő meg állt, láttam, hogy kereste a szemkontaktust, amikor egymás szemébe néztünk mosolygott, de semmit nem beszéltünk és elváltunk.

Gondoltam ennyi idő után megkeresem, hogy összeülhetnénk beszélgetni, hogy kivel mi van. De nagyon elhatárolódott, mintha félne valamitől. Próbálta elhitetni, hogy hidegen hagyja a dolog, de ahogyan rámnézett egyáltalàn nem ez látszódott. Vajon mi játszódhat le a fejében?

L



febr. 18. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjad.
febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te gondolod így.


Képtelen vagy túllépni rajta, és elfogadni, hogy vége.


Csak számodra sokkal egyszerűbb lenne újra összejönni az exeddel mintsem időt és egy kis energiát fektetni abba, hogy új lehetséges partnerekkel ismerkedj.

febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna bármit is, nyitott volna. Jobb lenne, ha békén hagynád.
febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!