Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet ez, nektek volt...

Miért lehet ez, nektek volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Én még sosem éreztem ilyet, nem is igazán tudom megfogalmazni az érzést, de mikor először találkoztam ezzel a személlyel, azt éreztem, hazaértem. Tudom, ez tök nyálas meg minden. De olyan más érzés volt, nem szerelem első látásra, hanem mintha egy előző életben találkoztunk volna már és fontos lett volna számomra vagy valami ilyesmi, nem tudom igazán szavakba önteni. Utána egyből szinte közelebb is kerültünk egymáshoz.

2022. márc. 20. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon ritkán talán egy csajjal akivel össze is jöttem...soha nem felejtem el milyen jól szopott :d
2022. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen érzésem. Hogy mitől lehet, azt nem tudom.

Én úgy fogalmaztam meg, hogy úgy éreztem magam, mint egy földönkívüli, és amikor vele találkoztam, akkor végre találtam valakit, aki ugyanarról a bolygóról való, mint én.

Ez már két évtizede volt, azóta már a férjem az illető, és nem bántam meg.

2022. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!