Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a párom fiába,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a párom fiába, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tünjek el, vagy csábítsam el a srácot? 😏

25 éves, nagyfiú már :)


jan. 26. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Csábítsd el!
Hagyd a fenébe!
Legyen meg mind a kettő pasi!
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp vedd ki a kezed a biliből matyi előtt.
jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
De szemét vagy. Nemhogy hagynád hogy igazi cuki szexi barinője legyen. Lépj ki venlany a kepbol
jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Mozaikcsalád „előnyei”…

A legjobb megoldás, ha megszünteted a kapcsolatot a jelenlegi pároddal és a fiával se jössz össze.

jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, posztolj sok szivecskét és koellót, olyan cuki hogy mindenkit így szeretsz, mekkora szíved van egyem meg.
jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen féltékeny leszel majd a szép kis barátnőjére. Szerintem lépj le a papi mellől mielőtt ez megtörténne, nagyon kis bánatoska leszel.
jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Feküdj meszes gödörbe
jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kitalalom, a parod 55, te 22, a fia meg 24. Szerintem rajossz magad is, hogy hol hibaztal.
jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél neki egy menő minimum 4K képes kamerát és forgassatok stepmom videókat az alvó pasid mellett, és keressetek vele milliókat onlyfans-on, én meg az ötletért kérek egy linket!
jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!