Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet tudatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tudatosan irányítani a szerelmet, vonzalmat?

Figyelt kérdés
Tehát valaki nem olyan vonzó de olyan rendes az illető figyelmes kedves jó ember és ezért a vonzalmat tudatosan irányítja valaki....
febr. 19. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagymértékben lehet befolyásolni, igen. Kommunikáció rengeteget számít. Különösképp a testbeszéd, azon belül is a magabiztosság.
febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom, mint minden más, ez is egyéni. Nekem például egyáltalán nem megy. Volt jó pár kedves, rendes, intelligens, normális, jó ember körülöttem, most is lenne, de ha nem kívánom, akkor még találkozgatni sem vagyok képes vele néhány alkalomnál többször, nemhogy együtt tölteni egy hétvégét, összeköltözni, házasodni és családot alapítani.
febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem pl nem megy. Lehet akármilyen rendes, jó fej, ha nem tetszik, akkor nem tetszik. Volt már, hogy osszejottem egy pasival, mert tényleg minden szempontból ideálisnak tűnt és odáig volt értem. 4-5 hónapig bírtam, aztán szakítottam vele, mert egyszerűen nem bírtam elviselni egy idő után.
febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. és miért nem tudtad mi volt a baj?
febr. 19. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-mert pl szoros volt a háta és undorodtam tőle. Meg volt egy fura testszaga meg zuhanyzás után is. Meg bizonyos szögből Leninre hasonlított. De amúgy a személyiségével is voltak gondok, ilyen teddide-teddoda pasi volt. Pedig rendes, jó keresetu, megbízható férfi volt. De el nem tudtam képzelni, hogy gyereket szuljek neki.

De amúgy mi a kérdés háttere? Van valaki, akire rá akarod beszélni magad?

febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Egy nő van aki nem vonzódik hozzám de összejött velem mert rendes vagyok és most próbálja a nő tudatosan erőltetni a vonzalmat (már mondjuk mondta milyen cuki szemeim vannak)
febr. 19. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne gondolkozz az ő fejével. Lehet, hogy van vonzalom a részéről. Arra koncentrálj, hogy te hogy érzed magad.
febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
6. Szerintem nem a kedvesseged miatt erolteti ha nem mert jo anyagi helyzetben vagy es ketten konnyebb mint egyedul. Nem jott az alom pasi igy maradtal te.
febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt csak úgy tudom irányítani ha tetszik a pasi meg normálisan is, de nem lehet köztünk semmi...de az nem megy hogy nem tetszik, de mégis vonzódok hozzá.

N 32

febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!