Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a ferfi torodik a novel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi torodik a novel az mindig a szerelem jele? Csak azzal torodnek akikbe szerelmesek? Egyaltalan mit jelent ha a ferfi torodik a novel?

Figyelt kérdés
Pl lanybaratnal szexkapcsolatnal baratsag extrakkal nal ott nincs torodes a ferfi reszerol?

febr. 20. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs fix válasz, hiszen mindenki másként működik. Nekem volt olyan szexuális kapcsolatom, ahol a férfi nagyon törődő volt, mégsem volt szerelmes (szerintem.)


Ha kimondottan csak szexualitáson alapul a kapcsolat, ott is lehet figyelmes valaki anélkül, hogy szerelmes lenne és persze lehet az is, hogy már elindult valamiféle érzelem.

febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit keszekusza a kérdés.Mire gondolsz pontosan "törődés" alatt?

Mivel szó volt itt barátságról,ahhoz már alapvetően hozzátartozik a törődés,de semmi köze a szerelemhez.

febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Es mivan abba az esetbr ha eddig nem mutatta ki torodeset csak x jdo utan? Akkor ott az erzelmi resz nohetett?
febr. 20. 11:19
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Velem is törődik a szexpartnerem, majdnem olyan, mintha kapcsolatban lennénk, csak nem találkozunk annyit meg nincs napi kommunikáció.


Szerintem egy normális ember eleve figyelmes a másikkal, kapcsolati státusztól függetlenül, a legtöbb emberbe, akivel találkozom az életben nem vagyok szerelmes, elég fura lenne, mégis tudok velük normális, kedves, segítőkész és társai lenni. Ehhez nem kell szerelem.

febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azért egy munkahelyi, baráti, ismerősi kapcsolat teljesen más, mint egy szexuális kapcsolat. Nyilván nem szeretünk bele mindenkibe, akivel összefekszünk, de jóval nagyobb az esélye.
febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
5# Persze, csak azt mondom, hogy a normális viselkedésnek azért nem feltétele a szerelem. :D A szexpartneredet meg pláne nem utálod, szóval nyilván jó fej leszel vele. Én nem próbálnék többet belemagyarázni, amíg nincsenek konkrétan kimondva dolgok.
febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Na igen.Ezért kérdeztem,hogy mit jelent a "törődés" a kérdező számára.

De ha szerelem van a törődés részében az elég hamar látszik/érződik.Ha! tud ép ésszel gondolgozni és nem hiteti el magával az ember,hogy pl. "Megölelt,akkor ő tuti szerelmes."

A #6os utolsó mondatával teljesen egyet értek,mert mocskosul pofára lehet esni.

(2)

febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Torodes alatt nem az altalanos kedvesseget ertem hogy megkerdi miujsag vagy meghiv 1 kavera vagy eloreenged az ajton hanem olyan aprosagok hogy hoz nekem gyogyszert ha beteg vagyok, ha hideg van kint akkor lebasz h nem oltoztem fel normalisan, ha fazom odaadja a pulcsijatm azert szerjtem ennyire nem szoktak figyelmesek lenni 1 baratsagnal vagy szexkapcsolatnal vagy szeretoi viszonynal vagy munkatarsi viszonynal, es eddig nem vo,t ilyen figyelmes csak feluletesen, regebben leszarta ha nem akudgam ki magam vagy ha szar kedvem volt ugy kulonosebben nem utotte meg, mostmar jobban felkapja a fejet
febr. 20. 11:40
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

#8

Azt hiszem kiderült mi a kérdés lényege.Dehogynem,beletartozhatnak ezek a dolgok.A nők nagyon szép meséket tudnak maguknak kreálni az agyukban.Sajnos tapasztalatból mondom.NEM SZABAD!!!

Majd ha konkrétan kimondta,na skkor szerelmes.

(2)

febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Es a jobban odafigyel, gondoskodobb stb az jelent valamit?
febr. 20. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!