Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítenétek ki diszkrét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítenétek ki diszkréten hogy milyen szándéka van egy férfinak?

Figyelt kérdés

4hónapja dolgozom az új munkahelyemen, azóta nagyon jóba lettem kollégámmal, beszélgetünk közös/nem közös témákról, szívjuk egymás vérét, csipkelődünk, mindig mosolygunk egymásra, és keressük egymás társaságát. Többiek szerint is hihetetlenül bejövök neki, egyből észrevették a kettőnk közötti szikrát. Viszont azért sem akarok bármilyen mozdulatot tenni, mert közben beszélget munka után(szigorúan )egy lánnyal aki szintén ott dolgozik meg mondta hogy szoktak együtt videójátékozni. Ezért is hezitálok, mert ha meg olyan válasz érkezne az utána kellemetlen lenne számunkra.

A "De" mégis ott van, hiszen hogy ha mást szemelt ki magának(vele 8 hónapja ismerik egymást) akkor miért ilyen velem?


Kérlek adjatok tanácsot hogy tudjam ezt magamnak tisztábbá tenni. A "bibi" sajnos, hogy akaratlanul is beleszerettem.



febr. 21. 07:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezek után megkockáztatom, még lehet felesége is. :(

Az ilyen minden nő körül legyeskedő figuráknak érdekes elképzelése van a házas életről, meg a hozzá köthető fogalmakról.

febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Hívd el a munkahelyi büfébe kávézni vagy sütizni és kérdezd meg tőle kettesben, hogy munkahelyen kívül találkozna-e veled xy helyen, stb....
febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első, fix nincs felesége, én 21 vagyok ő meg 24 szóval eléggé fiatalok vagyunk.😅


Kettes: Ma is mondtam hogy lesz egy film a moziban és szerintem elmegyek egyedül is mert nagyon izgat. A válasza az volt hogy ő is biztos elmegy majd rá mert gondolkodott rajta. Ennyi..sajnos :(

febr. 21. 07:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A pasi kollegák nálunk is flörtölnek mindenkivel de nem egynek felesége is van es ezek csak ártatlan heccelgetések csak. Az ha vkitol többet akarnak meg sián levágós szokott lenni. Pl engem 2 szingli pasi folyamat hívogatna munkán kívüli progikra is, magánszámon csetelgetések is mennek.

Teljesen egyértelműek a pasik szerintem. Csak várni figyelni kell megismerni.

Pl olyanok is vannak akik éveken át is flörtölgetnek a női kollegákkal de mindenkinek nyilvánvalo is hogy ez csak amolyan munkahelyi jó kollektíva tartás csak nála, és nem több.

Néha kell viccelodni is, néha kell egy kis fűszer is az életbe különben ki se lehetne bírni bent.

febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*simán levágós
febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor fel volt dobva a labda de ő passzolta, sajnos van ilyen, hiába aranyos meg cuki, meg minden, ha nem lép semmit az sajnos nem nyert, valahol te is tudod.
febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3. Hogyha nem akar munkán kívül találkozni, akkor nem akar tőled semmit.
febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyenek, ez már rég túlmegy a sima kollegiális vicceskedésen meg barátkozáson, de többet nem akar, csak azt akarja, hogy figyelj rá. Sok ilyen van, tényleg. Ez egy külön állatfaj. Most tanulj belőle és többet ne dőlj be az ilyennek.
febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Alapelv, munkahelyről nem vadászunk
febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Házi nyúlra nem lövünk. Alapszabály. Utána akár integethetsz is a munkahelyednek. Ne légy ostoba.
febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!