Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Ti hogyan derítenétek ki és hogyan csábítanátok el?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam aki nagyon tetszik. Lány vagyok(nő) és tudom, hogy lányként is lehet kezdeményezni a mai világban, de nem akarom mégsem én elhívni randizni és nem akarom azt se, hogy rájöjjön, hogy kezdek belezúgni ha ő nem érez így:D

Egy hamburgeresnél dolgozunk, diákmelósok vagyunk. Egyszerre ketten v. hárman vagyunk bent...

Van, hogy kettesben vagyunk bent, ez heti kb 1 alkalom. Olyankor sokkal közvetlenebb velem. És rengeteget beszélünk, mosolyog sokat, kérdez stb. De ha már többen vagyunk, akkor ennyire nincs “rám állva”.

Szerintetek ha tetszenék neki már elhívott volna randizni? 2 hónapja dolgozok itt, azóta ismerem. Heti 4-5 nap vagyunk együtt, ebből általában 1-2 a kettesben. Persze közben megy a munka is, szvl nem csak egymással foglalkozunk.

Még sosem volt pasim és ha randiztam is, ők hívtak el. Nem tudom, h mit kéne tennem.

21/L


2021. nov. 15. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked kellene elhívnod, ha jót akarsz magadnak, és őt akarod.

Sajnos én is olyan vagyok, hogy sohasem kezdeményezek lányoknál. :(


28/F

2021. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Tudja, hogy most nincs senkid?


Esetleg ejtsd el, hogy le kell mondanod egy programról (mozi, koncert, akármi), ahova a barátnőddel mentél, de közbe jött neki valami, és nincs kivel menned. Ha nem akarod nyíltan elhívni.

2021. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudja, mert megbeszéltük, hogy szinglik vagyunk:D

Kimaradt a sztoriból, hogy még 1 20-on éves lány dolgozik velünk és vele is mindig kedves. És hát az a csaj eléggé csinos. Én sem vagyok csúnya, de nem tudom...

2021. nov. 16. 00:10
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
A kettes válasza tetszik. :) De mindenképp tedd oda hozzá, hogy lenne e kedve veled elmenni... Különben még nem fogja érteni a vélzást, ha olyan suta a csajozáshoz, mint én. 😅
2021. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor gyorsan előzd be, mielőtt elviszi előled.
2021. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mért vagy suta 4-es?:D
2021. nov. 16. 00:18
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg oka lehet... Alapból véve magabiztos vagyok, meg minden, az önértékelésem is rendben van, jó mondjuk a külsőm az max átlagos, de amúgy elmegy... De még is! A nőkkel szemben egyszerűen elgyengülök. 😅 De nem is úgy, hogy kínosan pirongok vagy ilyenek, egyszerűen csak valamiért nem veszem az erőt, megyek oda egy nekem is nagyon tetsző lánynak, szólítom le, mondom meg neki hogy nekem tetszik, vagy hívom félre és kérek tőle randit, vagy csak elkérni az elérhetőségét, és majd később egyeztetünk... Egyszerűen valamikért nem csinálom. Magamsem tudom az okát, de ha rájönnék, biztos, hogy tennék ellene, érte(m).

Meg talán túl udvarias vagyok, túl kedves, néha túl ártatlan, néha meg csak túl vak... Pl utólag mindig rájövök, hogy na ez volt az... Na most kellett volna odamenni... Vagy az a lány azt akarta, hogy odamenjek hozzá... Nem, nem bogár ment a szemébe, hanem nekem rebegtette a szempolláit. Nem azért ráncolta az arcát, mert éppen rájött valami roham... , hanem próbált kedvesen mosolyogni, de közben elpirult, és inkább elkapta a tekintetét... Ilyen értelemben vagyok én végtelenül suta. 😅 Egyedül fogok meghalni. 😭

2021. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg talán túl sokat dumálsz magadról.
2021. nov. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 És fölöslegesen. De egyébként cuki, amiket ír, csak ezek ráérnek azután, hogy már volt 2-3 randi, kis csók, egyebek...
2021. nov. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt most nekem mondjátok?
2021. nov. 16. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!