Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátkozás az exszel majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozás az exszel majd újrakezdés lehetősége?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 7 hónapja szakítottunk 7 év után, közösen döntöttünk így, az újrakezdés lehetősége sajnos nem volt meg, mivel nagyon megbántottuk egymást. Első nagy szerelem mind a kettőnknek. A szakítás után nem beszéltünk, nem találkoztunk, mivel az utolsó hetekben mindent vágtunk egymás fejéhez, és egyszerűen nem akartunk ezt újra hallani a másiktól.

7 hónap után egy véletlen találkozás után írtam neki, hogy mi lenne ha beszélgetnénk egyet, hogy kivel mi van. Tényleg kíváncsi voltam hogy az elmúlt időszakban mi történt vele. Eleinte nagyon félt a találkozástól, aztán végül megejtettünk. Csak beszélgettünk, mint régen, nagyon jó volt újra kötöttségek nélkül beszélgetni, egy kicsit visszarepített 7 évvel ezelőttre. Majd a találkozás végén felajánlotta, hogy ilyen formában többször is összefuthatnánk. Meglepetésként ért, mert nem erre gondoltam első körben. Jó volt találkozni, meg beszélgetni de ennél többet nem terveztem, majd amikor ezt kimondta, mintha megütött volna valami. Eddig ő nem akart találkozni, most meg egyik pillanatról a másikra mégis jó lenne többször.

Nem akarok olyan hibába esni, hogy újra elkezdjük ezt az összejárogatós felállást, mert régen is így kezdődött, most is történhet így.

Ezek után merjek vele többször találkozni, vagy inkább hanyagoljuk a dolgot nehogy újramelegedés legyen? Vagy már eltelt annyi idő, hogy a múltban történt dolgok elhalványuljanak és újra tiszta lappal lehessen kezdeni?

27/N



febr. 22. 07:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lesz tiszta lap. Ha azt érzed, hogy így is menne mással az ismerkedés, akkor nem gond, hogy "barátok" maradtok. Ha viszont nem, engedd el. Örökre.
febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer ugyanabba a kutyakakiba lépni nagy butaság lenne.
febr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Az exek az= nincs ló jó a szamár is.
febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem találkozunk exxel. Sikerült lezárnid valamit, és most újra feltépitek a sebeket.
febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem érdemes ezt tovább vinni. Hét évig együtt voltatok, ami nagy idő. Ha akkor a szakítás mellett tudtátok dönteni ilyen hosszú múlttal, annak oka volt. Úgy érzem a leírásból, hogy komoly sebeket ejtettetek egymáson. Csak azért, mert most jó volt vele beszélgetni és találkozni, ne érezd úgy, hogy teljesen más ember lett belőle. 1-2 órát könnyű úgy viselkedni a másikkal, mintha kedves és figyelmes lennél.
febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sok külső tényező befolyásolta sajnos a szakítást, ami persze nem indok, de zűrös életkörülmények voltak akkor.

Én nem kifejezetten szeretnék vele barátkozni, de a találkozás felelevenítette azt az időszakot, ami régen volt. Tanácstalannak érzem magam egyelőre.

febr. 22. 08:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kellett volna találkozni
febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rizikós, hogy nem ugyanazt akarjátok majd egymástól és ezzel még jobban megbantjatok egymást. Inkább mások felé kéne nyitni, valóban ritka az, hogy az exel az ujrakezdes jól sülne el. De vonzó lehetőség, mert kevesebb energiába kerül, mint egy új embert megismerni.
febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Igazad van, de azt el tudnád mondani, hogy miből gondolod, hogy nem ugyan azt szeretnénk? Mármint mi mutat erre? Bocsánat de tényleg nem látom át a helyzetet.

Ő igazából ezt mondta, hogyha így beszélgetni járunk össze abban benne, nekem ez nagyon egyértelmű, persze bárki mondhat bármit.

febr. 22. 08:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ebből, hogy ő azt mondta, beszélgetni szeretne összejárni. Te meg mondjuk még érzelmeket táplálsz iránta, és újra szeretnéd kezdeni. Ő meg mondjuk a 3-4. találkozón elmondja, hogy randizgat mással. Az hogy esne?
febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!