Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátkozás az exszel majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozás az exszel majd újrakezdés lehetősége?

Figyelt kérdés

Barátommal kb 7 hónapja szakítottunk 7 év után, közösen döntöttünk így, az újrakezdés lehetősége sajnos nem volt meg, mivel nagyon megbántottuk egymást. Első nagy szerelem mind a kettőnknek. A szakítás után nem beszéltünk, nem találkoztunk, mivel az utolsó hetekben mindent vágtunk egymás fejéhez, és egyszerűen nem akartunk ezt újra hallani a másiktól.

7 hónap után egy véletlen találkozás után írtam neki, hogy mi lenne ha beszélgetnénk egyet, hogy kivel mi van. Tényleg kíváncsi voltam hogy az elmúlt időszakban mi történt vele. Eleinte nagyon félt a találkozástól, aztán végül megejtettünk. Csak beszélgettünk, mint régen, nagyon jó volt újra kötöttségek nélkül beszélgetni, egy kicsit visszarepített 7 évvel ezelőttre. Majd a találkozás végén felajánlotta, hogy ilyen formában többször is összefuthatnánk. Meglepetésként ért, mert nem erre gondoltam első körben. Jó volt találkozni, meg beszélgetni de ennél többet nem terveztem, majd amikor ezt kimondta, mintha megütött volna valami. Eddig ő nem akart találkozni, most meg egyik pillanatról a másikra mégis jó lenne többször.

Nem akarok olyan hibába esni, hogy újra elkezdjük ezt az összejárogatós felállást, mert régen is így kezdődött, most is történhet így.

Ezek után merjek vele többször találkozni, vagy inkább hanyagoljuk a dolgot nehogy újramelegedés legyen? Vagy már eltelt annyi idő, hogy a múltban történt dolgok elhalványuljanak és újra tiszta lappal lehessen kezdeni?

27/N



febr. 22. 07:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez, mintha belesetwltal volna a sajat csapdadba. Mondd meg neki, hogy majd 2030-ban megint osszefuthatnatok.
febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a tiszta lappal dologban... már csak azért sem, mi abban a katyvaszban is pontosan ti ketten voltatok a főszereplők, és egy idő után elő fognak jönni a régi sérelmek.
febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz egy kis lelkifájdalmat, folytasd a találkozókat, minden más esetben szakítsd meg a kapcsolatot. Nincs gyerek, nem kell kapcsolatban maradni.
febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.
febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!