Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a nagy korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten párkapcsolatra gondolok hanem lazább kapcsolatra. Volt részetek benne? A szeretőm 56 éves,én 30 vagyok. Nagyon jó vele,eddig a legjobb. :-) Csak furcsa,hoy a szüleimmel egyidős,de nem kifejezetten zavar.
márc. 2. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

elég gáz. +26 kibaxzott sok.

ribike

márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem elítélést kértem.
márc. 2. 09:55
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Laza kapcsolatban és párkapcsolatban is jól működik, ha megvan a kellő érezelmi intelligencia, vonzalom, meg minden ami kell.


Köztem és a párom közt 17 év van (18L 35F) és a legjobb, legszorosabb kapcsolat életemben, pedig láttam már ezt azt.

márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt nő vagy, azt csinálsz amit akarsz. Én nem kezdenék lányom korú nőkkel.
márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem tök mindegy, ha neked ok, nem is értem miért kellene másoktól kérdezned, hogy mit gondolnak.

De őszintén, hogy mit gondolok? Azt hogy túl sok, értelmetlen, apád is lehetne.

márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ma már mindegy.
márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Ebben általában az van, hogy a fiatalabbat úgy manipulálja az idősebb, hogy még el is hiszi, hogy neki ez a legjobb.


Persze, ezt nyilván soha nem fogja belátni, mert az roppant megalázó lenne szárá, hogy ennyire buta és kihasználható.

márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8# jaja, ez megy manapság.
márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel laza kapcsolatról szó, akkor ott mit számít a korkülönbség?

Komoly kapcsolat esetén soknak tartanám.


28N

márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lassan jaro keretes lesz .
márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!