Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves nő, ötvenes férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nő, ötvenes férfi? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

febr. 21. 06:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Egészségükre! Az ő dolguk, engem nem érint.
febr. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%

Abszolut okes.....



39F incel

febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

Mindig gaznak tartottam, amikor egy 50 éves képtelen vele egykorú part találni. Ha meg szerinte menő egy húsz éves(hozza képest) kislánnyal villogni a haveroknak, az megint gaz.

Nem hiszek abban, hogy a kor csak egy szám.


25N

febr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Ma már nem gond.
febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem lenne gusztusom egy vénülő kanhoz.
febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Számomra sok lenne a korkülönbség, mert az idő senki se kímél, ráadásul a nők tovább élnek, mint a férfiak.
febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Az ő dolguk, engem special nem nem érdekelne. Ha ők így érzik jól magukat, akkor hajrá. Nem gondolom hogy joga van bárkinek is ítélkezni párválasztás során, mert kb mindenkinek volt rossz kapcsolata, rossz döntése. Nem kell vele foglalkozni.
febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
Ma mar megszokott a korlulonbseg Budapesten foleg. Sokszor nem is latszik feltunoen,azert nem latod gyakorinak.Az a fontos,h megertsek egymast es tetszenek egymasnak.
febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 mikeXxX ***** válasza:
1# +1
febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Ez az ő dolguk, két felnőtt emberről van szó azt csinálnak amit akarnak.

Lesznek majd nehézségek? Persze, de ne csináljunk úgy minthogyha egy “sima” kapcsolatban nem lennének. Ha szeretik egymást, kitartanak egymás melett úgyis megoldják.

febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!