Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a nagy korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten párkapcsolatra gondolok hanem lazább kapcsolatra. Volt részetek benne? A szeretőm 56 éves,én 30 vagyok. Nagyon jó vele,eddig a legjobb. :-) Csak furcsa,hoy a szüleimmel egyidős,de nem kifejezetten zavar.
márc. 2. 09:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Laza kapcsolatban simán okés nekem is az ekkora korkülönbség. Komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni 20-30 évvel idősebb férfivel, meg én megmondom őszintén szégyellnék is megjelenni vele. Hülyén néznénk ki nagyon, meg hát baromi ciki, ha azt hiszik, hogy az apád…

31 leszek nyáron, vannak 50-60as férfiak a környezetemben, akikkel lefeküdnék. De azért az utcán nem mutatkoznék velük. A szex működhet, persze ha még megy neki (:D), de amúgy nem hiszem, hogy van a szexen kívül más közös téma ilyen korkülönbségek mellett.

márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Undorító nekem egy szottyos vén pasi
márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Akik itt szottyosoznak, azok tényleg nem láttak még 50-60as férfit?

Nyilván mi, akik leállunk ilyen korú férfiakkal, mi sem a járókeretes, “szottyosokból” válogatunk. Ismerek olyan 60as férfit, akinek olyan gyönyörű, sima bőre van, hogy a legtöbb 20-30 éves megirigyelheti. Emellett nincs elhízva, jól öltözködik, ad magára, igényes, illatos, magabiztos, isteni hangja van. Sőt, most jut eszembe, ismerek még egy ilyet. Ő nem ennyire “ minden szempontból tökéletes”, de a bőre például neki is hihetetlen, hogy milyen szép, sima, és összességében is egy vonzó megjelenésű férfi.

Na mindegy, nem akarok kampányolni mellettük, csak borzalmasan nevetséges ez a szottyosozás.

márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Miért lenne r.bike valaki amiért idősebb férfival van? Ezt magyarazza mar el nekem vki. En is voltam, köztünk 32 ev volt, szerettem, szeretem még mindig. Ingyen.
márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 MolotovPunk ***** válasza:
39%
Lehet nem tetszik majd amit írok, de 26 év korkülönbség nagyon sok és amellett ciki is. Viszont a párválasztásaink rólunk is kiállítanak egy képet, egy "bizonyítványt". Legalábbis sok esetben.
márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogy lehet lepontozni egy olyan kommentet, amiben az ember kérdez 🤣
márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!