Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem tényleg vak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg vak és lehet hogy egy nő szerelmes lesz olyan férfiba ki nem helyes, nem vonzó a lelke, személyisége miatt?

Figyelt kérdés
Tehát egyébként nem egy vonzó külsejű férfi mint például Jáksó László, Galla Miklós, Benny Hill stb. mégis ahogy megismeri a nő szerelmes lesz belé, mert szokták mondani hogy a szerelem az vak...
márc. 3. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, ha nagyon karizmatikus az a férfi. Úgy tudom egyébként, Gallának sosem volt felesége, és mintha Benny Hillről is azt olvastam volna, hogy szűz volt. Aztán persze ki tudja.
márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Szerb Antal- Szerelem a palackban


“ A szobában kis mécses égett. Klingsor a bűvös szemüveg segítségével átlátott a takarón, az ingen, a bőrön, bele Lancelot testébe és figyelemmel kísérhette a kis életszellemek pajzán játékait, amint a vérerek labirintusain kergették egymást fel-alá. Sokáig tartott, amig a Szerelmet megtalálta közöttük. De végre rálelt: ott ült a Szerelem lovagló helyzetben Lancelot hátgerincén és egy kicsi tollseprűvel csiklandozta. Azután elúnta ezt a játékot, ügyesen bebujt a tüdő lebernyegei közé és összeszorította a lovag szívét. De ezt is régi tréfának találhatta, mert beült az aortába és a vérfolyamon felszállíttatta magát az agyba. Itt egy ideig babrált a fínom tekervények között, kivett mindenfélét a fiókokból, meg visszatette, azután belezavarodott a vonalkák rendszerébe, ásított egyet és Lancelot száján át kiugrott az ágyra. Leült az ágy szélére, lábát lóbálva és kis tükörben nézegette magát, mert a Szerelem nagyon hiú. Pedig nem volt szép a Szerelem: sovány volt és sápadt, nyugtalan és idomtalan és a sok erőlködéstől kidagadtak az erei. De ő nem látta, hogy milyen csúnya, mert köztudomású, hogy a Szerelem vak.

A Szerelem az ágy szélén ült - ez volt az alkalmas pillanat. Klingsor gyorsan fogta a harapófogót és nyakoncsípte vele a Szerelmet. A Szerelem sikított egyet és elejtette a tükröt.

A hangra az éberen alvó Lancelot felébredt, egy pillanat alatt talpon volt, kezében vánkosa alá rejtett kardja és rárohant Klingsorra. Mikor észrevette, hogy Klingsorral áll szemközt, zavartan és gyanakodva leengedte kardját.

- Te vagy az, Klingsor? - Nagyon restelte, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozta házigazdáját.

- Igen... erre jártam... gondoltam, megnézem, hogy alszol.

- De minek az a harapófogó a kezedben?

- Tudod, ha netalán valami féreg zavarná az álmodat, hogy megfoghassam.

- Ahhoz neked ekkora szerszám kell? Nekem egy darab papír is jó.

- Én nagyon undorodós természet vagyok.

- És fogtál legalább valamit?

- Igen... de egészen jelentéktelen.

És megmutatta a Szerelmet.

- Pfuj, de csúnya, - mondta Lancelot és kissé gyanakodva visszafeküdt.”


😁

[link]

márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bizony, nem egy példa adódik, hogy szabálytalan arcú fiú, férfi személyisége olyan varázslatos, hogy ragadnak rá a nők.


Engem például soha nem vonzottak a túl szabályos arcú férfiak.

márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz szerelem alatt. Nekem a rajongás és fellángolás az, ami elvakit, a szerelemben pont, hogy tisztán látom a partneremet.
márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem vak.
márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!