Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöhetnék össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze a szomszédommal (férfi)? Hogyan nyissam fel a szemét?

Figyelt kérdés

Jó pár éve szomszédok vagyunk (kisváros, de inkább falu), ő 37 éves férfi, én 35 éves nő vagyok. Hol neki volt hosszú ideig párja, hol nekem vagy éppen egyszerre mindkettőnknek. Most már kb egy éve mindketten szinglik vagyunk. Eddig is jó ismerősi kapcsolat volt közöttünk, ha expressz kell valami, só stb. átszaladunk egymáshoz. Néha ha összefutunk kint kicsit beszélgetünk. Bár sosem kezdeményezett, látom rajta hogy szívesen beszélget velem. Hasonló típus mint én, átlagosak vagyunk mindketten, bár ő magas de van egy nagyon kis hasa, szakállas, egyszerű visszafogott életet élő férfi. Én is ilyen vagyok, nyilván szakáll nélkül de kicsit telt vagyok, de nem kövér. Az utóbbi időben rájöttem, hogy nagyon is vonzó számomra és szeretnék felé közeledni.

Csakhogy észrevettem, hogy egy nőt időnként hoz magához hétköznap meg hétvégén is. Ismerem a nőt és ha illene a szomszédomhoz még el is fogadnám a kudarcot de ez a nő egy ribizli. 30 körüli ő is, hosszú szempillák, hosszú körmök, hosszú vörös haj, egy tipikus pics.a kinézet. Ráadásul hallottam róla, hogy tavaly vagy tavalyelőtt aki a helyi pizzériát csinálja a faluban pasival is összefeküdt. Anno régebben meg a saját szememmel láttam, hogy kipróbált a füves cigit. Iszonyúan irritál mégis nézhetem ahogy megérkeznek, hallom ahogy vihorászik kint, meg duruzsul a szomszédom kutyájának.

Nem tudom a szomszédom mit lát benne mert felvállalja mások előtt is. Mi ugyanúgy beszélgetünk néha ha összefutunk de nem merem megkérdezni, hogy pl hallotta-e a pizzás pasival való kalandját. Úgy gondolom ennek nagy pofára esés lesz a vége. Mi ketten sokkal jobban passzolnánk, utálom a kifejezést de mi egy szinten vagyunk. Azt sem értem a cicababa nő miért pont az egyszerű életet élő visszafogott szomszédomat akarja. Nyilván én helyesnek látom de nem az a tipikus szépfiú, inkább az a férfias favágó típus a szakállával, széles vállával meg az egyszerű ruháival, baseball sapkájával. Számomra ideális pár lehetne.

Tippek, tanácsok?



márc. 7. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szomszéd nem akar veled összejönni, akkor sehogy.

A szemét meg csak ő tudja kinyitni.

Ha meg az ilyen nők vonzzák, akkor meg végképpen megette a fene az egészet. Ne lihegjennyire egy fasz után. Ez sem különb a ri.bancos viselkedéstől.

márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj azzal, hogy kavart a pizzás pasival? Nem szabad?
márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Láttam már az előző két barátnőjét és nem ez a cicababa rongy típusak voltak, hanem normális átlagos kedves csajok, még szimpatikusak is voltak.
márc. 7. 14:23
 4/20 A kérdező kommentje:
Sőt ő maga mondta még sok évvel ezelőtt, hogy kirázza a hideg az ilyen nőktől. Akkor most miért jött össze ilyennel??
márc. 7. 14:25
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is ribi voltam tininek. Ki akartam mqgamat élni mielőtt komoly kapcsolatba kezdek. Dekoratív szép nő voltam mikor egy egyszerű átlagos pasinál megállapodtam. Megfogott a belseje, vonzó volt azért de nem egy bomba pasi. Jelenleg is hátasok vagyunk. Működik. Az hogy ki mit tett a múltban nem befolyásolja a kapcsolatot.

Szeret szexelni a nő és akkor mi van? Ad magàra akkor mi van?

Elég rosszindulatú vagy. Nyílván összeillenek a pasival ha együtt vannak. Nem ismered jól a pasit csak felszínesen így nem is értem honnan veszed hogy nem illenek össze.

Persze előállhatsz vele hogy hallod Józsi a nőd tavaly szexelt egy padival tök nagy k*rva. De szerintem csak magadra haragítod őt. Nem hiszem hogy érdekli.

A másik meg az hogy attól hogy kiprobálta a füvescigit nem lesz drogos. Én meg az ekit próbáltam ki akkor irány az elvonó?

Lépj tovább ha összeillenétek már együtt lennétek.

márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Sok pasi a r.bancokat szereti. Ha megcsalják hisztiznek de még r.bancosabb tőle mert szereti akkor a f.szt igy még kelendőbb.


Sztem ő is ez a tipus.

Rengeteg olyan pasi van akiknek az az értékes nő aki fél lábbal benne sincs a kapcsolatban kaparni kell utána.

márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudsz mit tenni. Az emberek tobbsege sodrodik, mert az nem kerul energiaba. Ha jon egy fruska, aki bevallalosabb, akkor arra fog fordulni, mint ahogy tortent is. Ahhoz mar onismeret kene, hogy tudja, hogy ki nem illik hozza, es ki az aki igen. De ez is sok energia lenne, falun meg ezzel nem foglalkoznak. Igy marad a vakszerencse, hogy olyanra mozdul ra, aki passzol hozza. Vagy ha te mozdulsz ra korabban, mert te elorebb tartasz, mint o. A ramozdulast nem direkt ertem, hanem az eleted reszeve teszed, hogy mire rajon, mar reg behaloztad.
márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nem hinném, hogy a pasi abban a hitben van, hogy a nője még szűz. 🤷‍♀️
márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Csak azért ribi mert jól néz ad magára illetve volt egyéjszakás kalandja?
márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Fáj mert nem téged dug?
márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!