Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbeszéltük hogy találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük hogy találkozunk ma , aztán azóta nem volt fent , nem ír vissza sms-re se , ghostingolt?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul esik, arra gondolok történt e valami mert nem is kapja meg az üzenetet,de nem tiltott le (viber-en látszik)

Nem értem pont a tali napján kell?



márc. 7. 19:18
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk.
márc. 7. 19:20
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Pont a tali napján igen, esetében pontosan ez a lényege ennek a fejleménynek. És szerintem igen, egyértelműen ghostingolt. Még tiltás se kell hozzá, írhatsz bármit de valószínű nem fog már válaszolni, csak ignorál.

Van amikor még hibázni se kell hozzá, sőt ha kifejezetten mindent jól csináltál, akkor is bekövetkezhet. Ez lett a jelen, és ez a trend manapság.

márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Velem is megesett, többször is. Nagyon dühítő dolog, gerinctelenség. Egy darabig szar lesz, mivel az ember önbizalmát a sárba tiporják, de ne aggódj, majd visszakapják az élettől ezek a férgek.
márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban együtt vagytok mert ezt csak utólag láttam, akkor pedig simán lehet játszma, vagy egyéb pitiáner jellemtelenség, sértődés, bosszúzás is. Ez se valami fényes amit ez üzenne a jövőtök kapcsán. De fenntartom amit az előbb írtam, a ghosting is simán esélyes, annak ellenére hogy együtt vagytok.
márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon nehéz, de abban az esetben, hogy még ezek után megkeresne valami érezhetően kamu kifogással neked is ghostingolnod kellene őt. Ne hagyd, hogy semmibe vegyenek, tanulja meg, hogy vannak határok, amiket átlép akkor viszlát. Nekem is nagyon fájna, de ugyanakkor tennék róla, hogy soha többé nem is lát, azért az embert ne nézzék már ennyire hülyének.
márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet, hogy csak szimplán meghalt?
márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Meg volt beszélve a tali pontos ideje és helye?
márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem volt megbeszélve tegnap este beszéltünk róla,aztán hirtelen eltűnt .Reggel már nem is kapta meg az üzenetet
márc. 7. 19:42
 9/36 A kérdező kommentje:
este még megkapta,de nem köszönt el
márc. 7. 19:45
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Ha csak rövid ideje, akkor nagy eséllyel akadt más. Majd előkerül, ha az nem jön össze. Ha évek óta együtt vagytok, akkor más gond lesz ott (baleset, betegség...).
márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!