Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha másba szerelmes miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másba szerelmes miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki tetszik, haveroktól hallom, hogy én is bejövök neki, de ő maga mondta (ott álltam mellette) hogy szerelmes egy másik lányba aki tök az ellentétem szóval még csak burkoltan se lehetek én. Viszont amikor a haverokkal találkozunk mindig reagál ha hozzászólok valamihez, figyeli a reakcióimat, keresi a társaságomat, folyton a közelembe áll ha többen beszélgetünk. Viszont kettesben nem akar időt tölteni velem, nem keres.


Ismerem annyira, hogy akitől akar valamit annál teper... vagy legalább megmondja neki. Volt, hogy megkérdezte mikor végzek a suliban, mert akkor értem jön és hazavisz. Nagyon örültem, után le se szart, az utcán is elmegy mellettem kocsival ha úgy van, aztán amikor a haverokkal találkozunk előadja, hogy nem látott, bezzeg máskor 100 méterről észrevesz. (Mi van?)


Volt néhány téma amiben nem értettünk egyet, mindig belém állt, utána 4 szem közt már máshogy gondolta, most kb. nem mond semmit semmiről vagy velem ért egyet, kivárja a reakciómat és helyesel....szerintem kamuzik...nem hiteles.


Régebben én akartam összeszedni, ugrattam, próbálkoztam nála, de elég lekezelő válaszokat kaptam, most ő csinálja ezt velem, vevő vagyok rá de úgy érzem , hogy most ott tartunk, hogy játszadozik velem...


Ha nem akar tőlem semmit miért akar szimpátiát kelteni? Tudom hogy bír engem de elég furák ezek a hazaviszlek suliból meg hirtelen mindenben egyetértek dolgok...több vasat tart a tűzben? Ló nincs szamár is jó?


26/N



márc. 8. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogyha korábban nem kellettél neki, akkor mist miért vagy úgy oda érte? Semmi tartásod nincs?
márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Régebben én akartam összeszedni, ugrattam, próbálkoztam nála, de elég lekezelő válaszokat kaptam, most ő csinálja ezt velem, vevő vagyok rá de úgy érzem , hogy most ott tartunk, hogy játszadozik velem..."


Magát szereti egyedül, pontosabban ami a lába között van. Kielégítő válasz? Vagy írjak neked olyasmit mint az első, hogy felébredj?

márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

3#

Szerintem az van, hogyvtetszel neki bizonyos értelemben, de nem eléggé ahhoz, hogy legyen valami. Vìvódik ő is mert néha úgy gondolja, hogy össze jönne veled, de utàna meg pont az ellenkezőjèt èrzi, hogy nem vagy az esete. Mivel nincs jobb a láthatáron, ezért kivár, játszadozik veld, szenved. Valójában egy jobb lehetőségre vár.

márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindig van egy másik nő XD

Fene....

márc. 8. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább élvezi a kitüntetett figyelmed...
márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamuzik, mint állat!

Vetít csak.

márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha bizonyos dolgokban nem értetek egyet, akkor hagyjad.Gondolom, ez a politika, ott pedig egy véleményen kell lennie egy párnak.
márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:

Két út van előttem, melyiken induljak,

kettő a szeretőm, melyiktől búcsúzzak?


Ez egy több száz éves népdal részlete. Ahogy látod, a probléma nem új keletű, hanem emberi mivoltunk kezdetétől való. Amíg tanuljuk a szerelmet, számtalan hibát elkövetünk, és sokszor tévelygünk egyik partnertől a másikig, majd vissza.

márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!