Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mit lehet tenni ha egy szerelem kialakul? Mi ilyenkor az ésszerű döntés elnyomni az érzéseket vagy kockáztatni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
márc. 10. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakirani és békén hagyni a másik személyt is, vagy nagyon lassan haladni vele nehogy puffanás legyen belőle. Ugyanis az esetek többségében a harmadik személy mentőöv, fellángolás és egykettőre elmúlnak az érzések.

Persze meg lehet próbálni helyreállítani a kapcsolatod és hanyagolni a másikat, de én szerintem ahová a harmadik be tud furakodni ott már nagy probléma van a kapcsolaton belül szóval felesleges.

márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Párkapcsolat előtt alakul ki.


*észszerű - az új helyesírás szerint.

márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

2, nyilván egy harmadik személy felé gondolta a kérdező..


Szerintem ki kell várni. Hátha mulandó...

Hosszú kapcsolatban előfordul ilyesmi.

márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani.
márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
ha a regi szerelem egy langyios pisa akkor ki szallni es az ujjal kezdeni.
márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
32%

Az ésszerű, hogy maradsz.

A szív szerinti, hogy váltasz.

ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen szakítani kéne és inkább egyedülállóként lenni minimum félévig mert azt a volt kapcsolatot ki kéne heverni szőröstől-bőröstől és csak aztán ismerkedni párkapcsolat céljából. A bűntudat, a nosztalgia a volt kapcsolatot illetően, maga a "gyászolás" folyamata tönkretenné az új kapcsolatot. Nemhiába ajánlják a pszichológusok, szakértők a szakítás utáni szünetet, az egyik kapcsolatból a másikba ugrani kapcsolatfüggőségre hajaz és jó vége nem lesz.
ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Látom nagyon gyáva vagy kilépni és inkább csalod a párod (érzelmileg minimum!). Hát ha neked így jó akkor szenvedj tovább. Már ki tudja mióta tart ez az állapot és mégse szakítasz. Gyáva vagy. Légy tovább!
máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!