Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem soha senki nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem soha senki nem fog szeretni?

Figyelt kérdés

A kérdés rettentően szánalmasan hangzik és kiírni is szégyellem, de közben meg tényleg így érzem.


23 éves lány vagyok (lassan 24), két diplomám van, sportolok, vannak hobbijaim, jól beszélek nyelveket, sok barátom van, sok minden érdekel stb.

Őszintén azt gondolom nincs bennem semmi olyan ami miatt valaki ne tudna szeretni (már párkapcsolati értelemben értem). A külsőmmel nem vagyok 100%-san megelégedve, de csúnyának se tartom magam, sőt sokak mondanak szépnek, de mondjuk azt, hogy egy tök korrekt átlag.


Mégsem volt soha párkapcsolatom. Volt viszonzatlan szerelem, tavaly vesztettem el a szüzességem egy kaland során amit ugyan nem bántam meg, mert nem rossz élmény és nagyon bejött az illető és én eleve nem akartam tőle semmit, csak aztán idővel elkezdett komolyan is érdekelni, persze a dolog nem volt kölcsönös (sőt, mint utólag kiderült szerelmes volt akkor másba).


Sose volt párkapcsolatom és kamasz korom óta vágyom rá. Se gimiben, se az egyetemen. Még félénknek vagy megközelíthetetlennek se mondanám magam, mert alapból nyitott vagyok és barátságos. De valahogy sosem alakult úgy.


Az online appokkal bár néha próbálkozom sose az igazi, elunom. És erőltetni se szeretném a dolgot természetesen.


De valahogy sose jött össze semmi, hogy egy időben, egy helyen, tiszta fejjel valakivel ugyanazt akarjuk (egymást, komolyan) és már nagyon el vagyok keseredve.


Van szerető családom, barátaim, de nagyon vágyom valakire aki mint a párja szeret. Létezik, hogy valakinek egyszerűen "nem jut"?



márc. 10. 08:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%
Majd ird mar le kommentben, hogy mennyi privit kaptál. Ha 60 kg alatt vsgy, akkor a szoftverrel van a baj
márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
0%

Az egyszer... A hol mikor talán... Megfelelő idő...


Sok múlik ezen.


És barátaiddal rokonokkal nincs olyan közösség ahová eljárhatnál ahol férfiak is vannak, és lenne esély vagy sport?


Nincs esetleg férfi rokonod akivel tudnál erről beszélni?


De lehet hogy a szülők sem a legjobb példa

márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
49%

Biztos vagyok benne, hogy voltak jelentkezők.


Mik az elvárádaid egy pasival szemben?

márc. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem azért született hogy téged szeressen. Ez(az emberi kötődések kapcsolatok) nem úgy működik ahogy te hiszed.
márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 shortcel165 ***** válasza:
18%

Írd ki ide a topicba, hogy privibe várod a jelentkezőket!


Gyorsan lesz párkapcsolatod szerintem. :)


Nőként tök könnyű, bezzeg a magamfajta alacsony pasit az ellenkező nem emberszámba se veszi!

márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
0%
#3 Azért komoly, hogy már egy szimpla kérdésen is besértődik valaki és pontoz. Egyre gázabb a színvonal.
márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
12%
Elvárásaid vannak, és csak kapni akarsz, de ez nem jár alanyi jogon. Viszont ha normálisan viselkednél a férfiakkal, akkor jutna neked is. Kivéve ha nem a magad szintjén keresgélsz és mondjuk kövér vagy
márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
46%
létezel, élsz, kellesz
márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
40%

Sok ilyen kérdést olvastam már itt. Ezek egy része kamu, vagy nem tükrözi teljesen a valóságot. Ezt onnan lehet tudni, hogy ha privát üzenetet írnak egy ilyen csajnak, akkor vissza sem írnak. Én veled ellentétben évekig voltam egyedül, szóval tudom, hogy milyen az, amikor valaki magányos. Akkor egy privátra is ugrasz, "hogy hátha, most összejön".


Szóval itt inkább arról lehet szó, hogy egy rakás választási lehetőséged van, csak neked senki sem jó. 24 éves értelmiségiként hiteltelen, hogy ne találj legalább egy "elmegy típusú pasit".


A tanácsom tehát az lenne, hogy ne képzeld magad királynőnek, hanem beszélgess az egyszerűbb srácokkal is. Ha te magad sem tartod magad sokra, ne akarj Zac Efron szintű srácot.


Szívesen.

márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
63%
Biztos lenne, aki tudna szeretni téged, csak te levegőnek nézed, mert nem néz ki teljesen tökéletesen.
márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!