Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párotokkal történne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal történne valami, ami miatt (ne adj ég) szellemileg és testileg teljesen leépülne (pl baleset, egyik pillanatról a másikra betegség) és mindenben rátok szorulna, maradnátok a kapcsolatban, gondoznátok őt?

Figyelt kérdés

A kérdés pusztán spekuláció jellegű, érdekelne, teljesen őszintén, hogy ki mit/miért tenne.

Ha fordított lenne a felállás, tehát ti lennétek önellátásra képtelenek, elvárnátok a párotokról, hogy gondoskodjon rólatok a hátralevő életében?


márc. 11. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Én nem várnám el a másiktól.

Én abban az esetben vállalnám a gondozást, ha az egy tartós, komoly kapcsolat, nem ilyen egy hónapja járunk jelleg. Jobban mondva végiggondolnám, hogy nem jobb-e, ha egy szakember gondozza, és utóbbi esetben fizetnék.

márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Nincs párom, egy ideje véget ért a párkapcsolatom.

Ha ez megtörténne, akkor nem gondoznám őt. Az ember önző, fordított esetben, ha én leépülnék, egy csinos huszonéves lány sem azzal töltené az idejét, hogy engem gondozzon, mint testi és szellemi nyomorékot.

Szóval bocs, nem.

Gondozza csak a családja.

De néha meglátogatnám.

márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Én teljesen más dimenzióba kerülnék minden mást elfelejtenék csak jobban legyen. Megtörtént már az életemben.
márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Én sem várnám el senkitől, még a szüleimtől sem, páromtól meg végképp nem. És nem maradnék a kapcsolatban. Nem hagynám magára, támogatnám őt, főleg anyagilag és érzelmileg, beszállnék a gondozás díjába ha megtehetem, látogatnám stb... De nem adnám fel érte az egész életem.

Ha idősebbek lennénk és együtt lennénk 30 éve, közös gyerekekkel stb az más lenne, de az én életem még csak most indul.

márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
22 év házasság. Megbeszéltük, ha egyikünk teljesen leépül, az megy speciális otthonba, ahol szakemberek ápolják. Nem várjuk el sem egymástól, sem a gyerekeinktől. Pénz van rá.
márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Ha testileg épül le, maradok vele, ha szellemileg, akkor nem.


Nő vagyok, engem tuti elhagynak, ha tyúkszemem van, akkor is.

márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

Minden nőben van gondoskodási ösztön. Ha nincs, az már a mérgező feminizmus eredménye.


28/N

márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Biztosan megpróbálnám. De nem biztos, hogy menne. Szuper a kapcsolatunk, de 2 éve vagyunk együtt és nagyon fiatalok vagyunk, 22 évesek. A testi leépülés pl ha lebénulna és nem tudna járni, sokkal kevésbé zavarna, azt hiszem azzal együtt tudnék élni, de ha szellemileg is leépülne, akkor az már kvázi egy másik ember. (Mit tudom én, fel se ismerne vagy agresszívvá válna, vagy bármi, tehát nem szeretne már mert képtelen lenne ilyenre szellemileg, azt nem tudnám elviselni)


Más kérdés lenne, ha ez 50 év boldog házasság után történik 70-80 éves korunkban. De 22 évesen eldobni mindent (karriert, családalapítást, szociális életet stb) nem tudnék.

márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

"Minden nőben van gondoskodási ösztön."


Nincs ilyen ösztön.

márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!