Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetnek többen is olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek többen is olyanok, akiknek baleset miatt ment tönkre a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Például a baleset miatt tolószékbe kényszerült, vagy csak ágyban fekvő lett, vagy olyan károsodást szenvedett, ami miatt munkára képtelen és emiatt otthon él, de valami maradandó egészségkárosodása van. Mennyire lehet, hogy megsínyli ezt a kapcsolat? Ismertek ilyeneket?
2023. máj. 23. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Tudod...én anno elhagytam a vőlegényemet, mert motors balesetben lebénult! Kértem, könyörögtem, hogy NE MOTOROZZON!!!! Mégis motorozott! Tényleg szar vagyok, amiert otthagytam? Tenyleg szar vagyok, amiért 26 évesen nem akartam magamat lekötni valaki mellett, akikt életem végeig gondozhatok?, Aki az intelmem ellenére dafke motorozott? (Mert ha pl autóbaleset lett volna, kitartottam volna mellette) de igy?
2023. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek ilyet.

A férfit autóbaleset érte, elvesztette térdből az egyik lábát. Már a kórházban azt mondogatta, hogy hagyja el a lány, sose lesz vele boldog, úgy is megcsalja. Gondolom, nem tudta feldolgozni. Pedig a barátnője tényleg mindenben mellette állt. Cserébe kapta a xart egyfolytában. Semmi se volt jó, amit csinált, szerintem direkt akarta a férfi elmarni. A végén szegény nő is annyira belerokkant a lelki terrorba, hogy már a férfi családja és barátai is azt mondták, hogy adja fel, szakítson, mielőtt belegebed.

Évekkel később tudta a férfi elfogadni a műlábát, elkezdett teljes életet élni, kivirult, és családot alapított mással. A Facebook alapján az exe is boldog családanya.

2023. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párom meghalt.

Van egy pasi...neki a felesége 10 éve van éber komába. Műtötték és műtét közbe agyvérzést kapott. Azóta van új párja, de segít a felesége szüleinek az ápolásban.

2023. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le kopogom szerencsére nem maradandó és már kifele jövök belőle,de..

Volt egy balesetem utána a lábámat műteni kellett


Mikor úgy az akkori barátnőmben tudatosult,hogy a felépülés nem 1-2 hét lesz,hát...


Hát kb a baleset után 2 nappal,mig a kórházban voltam küldött messengeren egy üzenetet,hogy szakít velem a cuccait összepakolta elvitte tőlem és hogy a kulcsot a lakásomhoz bedobta a postaládámba

2023. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!