Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért engem hibáztat mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engem hibáztat mindenki?

Figyelt kérdés

A barátnőm szüleinél élek, és tegnapelőtt olajat cseréltem az autómon, a szülei garázsában van szerelőgödör. Az olajcsere végeztével valóban hanyag voltam, mert nem fedtem vissza a gödröt deszkákkal és mikor a barátnőm beállt a garázsba, a bal első kérékkel a gödörbe hajtott. Az autó ettől kicsit oldalra borult, bal kerék a gödörben, a jobb oldali pedig 10 centinre a levegőben, így nem tudott kijönni, kiszállni is csak az utasoldalon tudott. A barátnőm apja egyenesen őrjöngött, ordibált velem és nem sokon múlott, hogy ne üssön meg. Az annyja is csak fennhangon mondta a magáét, hogy milyen felelőtlen vagyok, bla-bla. Az autó, ami kaland után megsérült az enyém, tehát nem okoztam anyagi kárt nekik, és a barátnőm sem sérült meg. Az fel sem merült senkiben, hogy a barátnőm is figyelmetlen volt, amiért a gödörbe hajtott, csak velem veszekedett mindenki.

Az eset után egy órával már összeszedtem a cuccaim és elköltöztem onnan.



2023. febr. 22. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Volt mar halaleset is hasonlo hanyagsagbol. Tenyleg balfasz voltal
2023. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A gödör épp csak annyira széles, hogy egy ember váltól-válig befér, a legrosszabb esetben sem tudott volna bezuhannai az egész autó. Hogy a f@szba lehet ettől meghalni?
2023. febr. 22. 07:47
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Belesetal
2023. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
A barátnőd szülei pöcsök, és a barátnőd is béna, hogy belehajt. Ráadásul a te kocsiddal. Helyedben egy deszkával agyonvertem volna az egész családot, aztán elköltözök onnan.
2023. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert te vagy a hibás. Mi nem egyértelmű?
2023. febr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Az a hibás, akire először rámondják.
2023. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Számomra is egyértelmü, hogy hibás voltam, ezt nem vitatom. De akkor is így kell ordibálni egy emberrel? Egy ilyen piti dolog miatt, ami miatt csak én szenvedtem anyagi kárt? Oké, roszabb esetben valóban bele is sétálhatott volna a gödörbe, de szerencsére nem ez történt. Csak az bánt, hogy az egész család egyhangúan engem ócsárolt és még a barátnőm sem állt ki mellettem, hanem ő is azt hangoztatta, hogy milyen felelőtlen trehány vagyok, és mekkora sokkhatás érte miattam.
2023. febr. 22. 08:05
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok a barátnődnek. Remélem nem sűrűn vezet forgalomban.
2023. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Szakitani kell itt, nincs mese. Te mar sose leszel eleg jo...
2023. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem szabad senkihez odaköltözni, pláne nem a szüleihez.
2023. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!