Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az erős, intenzív szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erős, intenzív szerelem érzése el tud múlni egy házasságban élő férfi esetében egy harmadik fél iránt?

Figyelt kérdés

Férjem beismerte, hogy kb 4 hónapja elkezdett beszélgetni egy régi munkatársával. Ezalatt az idő alatt elkezdtek flörtölni, írogatni egymásnak szerelmes hangvételű üzeneteket (ezeket sajnos láttam, olvastam).

Ezután beismerte, hogy erős érzelmei vannak a nő iránt, teljesen beleszeretett. Testi kapcsolat nem volt. Szimplán úgy érzi, hogy nagyon passzolnak, nagyon jó vele beszélni, együtt lenni.

Amit a háttérről tudni kell: A mi házasságunk is válságon ment keresztül nem rég, rengeteg veszekedés hatására, illetve az említett harmadik személy házassága is ugyanezeken ment keresztül. Sok ideje tartó veszekedések stb. A harmadik félnél is van kisgyermek és nálunk is van 2 kisgyermek.

Jelenleg ott tartunk, hogy a férjem és a kolleganő megbeszélték, h kerülni fogják egymást a munkahelyükön amennyire tudják, és a családjuk megmentésére próbálnak összepontosítani.

Volt már más is hasonló helyzetben? Egy ilyen erős, intenzív szerelmi érzés el tud múlni idővel?



márc. 12. 11:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
52%
Rengeteg ilyen házasság van lóf@szt sem törődnek a másikkal elhidegülés stb.Aztán ha jön valaki aki a sok éves elhanyagolás után végre foglalkozik érez kommunikál emberszámba vesz akkor már belátod hogy nem igy kellett volna.Hát igy jártál.
márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
41%

21 írta le a kőkemény realista igazságot.

Egy egy megcsaló helyzetben azt nézik a legkevésbé, hogy mitől jutott odáig a meg csaló, hogy megtegye.

márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
67%
Egy kapcsolat megromlasa két emberen múlik. A megcsalas, a tett maga csak a megcsaló félen. Ez nem a kerdezo felelőssége.
márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
37%

Én nem saját tapasztalatot írnék, de a rokonságban fordult elő. Nagybátyám lett halálosan szerelmes egy másik nőbe, és közölte is otthon, hogy el akarja hagyni nagynénémet meg a két gyereket. Nagynéném erre berágott, és elküldte, hogy akkor menjen, ha annyira akar.. azt hiszem kb 6 hónapig bírta a másik nővel, aki “élete szerelme” volt és aztán térden csúszva könyörgött, hogy fogadja vissza nagynéném. Kicsit húzta az agyát, aztán kibékültek. Azóta a házasságuk sokkal jobb lett, eltelt 15 év és nem volt több ilyen.

Szóval igen, elmúlhat. Sokszor az ember maga se tudja mit érez igazán… illetve feltételezem beléd is szerelmes volt, mikor összeházasodtatok.

márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Én át adnám a másik személynek ezüst tálcán. Hogyha egyszer képes volt mással lelkizni helyetted és nem azon volt, hogy helyrebillenjen a házasság akkor most már késő. Persze te is valahol hunyó vagy, de nem mentél lelkizni másnak. Úgyse fogja kibírni és meg fog csalni fizikailag is HA már nincs rajta túl csak TITKOLJA előtted. Amúgy mivelhogy már késő van helyrehozni a kapcsolatot nem fogjátok tudni. Ráadásul mindig benned lesz, hogy mire volt képes és azon fog járni az eszed, hogy újra megteszi csak mással.

Oda a bizalom és azt már nem tudja vissza állítani sohasem.

Szerelmes uzemetekrt vált vele pedig azt mondta, hogy kerülik egymást. A tettei egyértelműen ellentmondásosak a szavaival. Hazudik neked. Ő egyszerűen szeretne szeretőt és feleséget is. Mocskos szemétláda. Fel se fog mondani, mindig lesz kifogása, hogy miért nem alkalmas az időpont.

Idő, energia pazarlás vele maradni. A gyerekeknek erős, felelősségteljes anya kell és nem lelkitrotty (bocsi) sem lábtörlő (bocsi ismét)...

márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
27%

25#, nem akarom a, megcsalót védeni, de nem tudhatod, végérvényesen megromlott e a dolog. Én vagyok, akinek a férje elköltözött másik nőhöz és fél év múlva kúszott vissza, hogy mennnyire megbánta.

Akkor pokoli egy év volt és én sem voltam szent. Alig foglalkoztam a férjemmel, a gyerekek körül forgott minden, persze, ettől patkány húzás volt a megcsalás részéről.

Csak annyit akarok mondani, hogy nálunk nem ment tönkre, fura módon sokkal jobb lett a házasságunk, jobban figyelünk egymásra, jobb lett a kommunikáció, jobban értékeljük egymást. Igaz, ehhez kell, hogy mindkét fél nagyon akarja. Én örülök, hogy lelépett anno a másik nőhöz, nem csak távolból csodálta. Így rájött, hogy nem minden arany ami fénylik és kiábrándult belőle teljesen. Rosszabbul viseltem volna, ha idealizálja és benne marad, hogy"mi lett volna ha"

márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Senior Séf ***** válasza:
72%
Az erős, intenzív szerelem érzése el tud múlni egy házasságban élő férfi esetében egy harmadik fél nélkül is. A szerelmet ápolni kell, és nem azt a nyüves telefont buzerálni.
márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Feled is elmult a szerelem, a masik no fele is idovel. Itt az a kerdes hogy te megvárod e ezt (evekbe is telhet)
márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Mindig azon jár az agyam, hogy mikor annak idején elkezdtük a kapcsolatunkat, nagy szerelem volt mindkettőnk részéről. Az a tipikus pillangók röpködnek mindkettőnk gyomrában érzés volt, nem bírtunk külön tölteni időt... aztán eltelt 1 év,csillapodott ez az intenzív érzés, de még szerelemként definiáltam pár évig. Aztán lassan ez lecsendesedett egy ilyen kölcsönös tiszteletté, szeretetté.

Mikor megkérdezem tőle, hogy mit érez iránta, mindig azt mondja, hogy szeretetteljes érzései vannak felém, szeret mint feleségét, szeret, mint társát. Fizikailag vonzódik még, mert az intim kapcsolat meg van továbbra is, sőt, amióta ez a helyzet kialakult, azóta az intimitás (szexuális élet) aktívabb is lett köztünk, plusz minőségileg is jobb lett.

Viszont az az intenzív lángoló szerelem most nem felém irányul, és őszintén, nem is tudom, h ezt az érzést vissza lehet e hozni egy ilyen több mint 10 éves kapcsolatba....

A kérdés az, h a családi összetartás a gyermekeinkkel és az a fajta szeretet elegendő lehet-e ahhoz, h megbírkózzunk ezzel a nagyon nehéz helyzettel most... :(

márc. 18. 11:31
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

10 évet látod milyen könnyen kidobott az ablakon. Nem érdekli őt, hogy mit okoz neked és a gyerekeknek még egy kicsit se. Ő nyugodtan csajozik te meg kikészülsz miatta.

Hát tudod mikor csinálnám ki magam egy másik személyért? Soha napján.

Inkább a gyerekeiddel foglalkozhatnál mint anya és ő tőled külön mint apa.

Majd talán bele botlasz olyan férfiba akinek te leszel a mindene gyerekestül.

A híres férjednek többet ér a himbilimbije, a másik nő nemi szerve mint te/ti.

márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!