Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy hölggyel,aki anyuka is meg feleség. Először csak beszélgettünk, utána találkoztunk, talalkozásból Szerelem lett. Mindkettőnknek van párkapcsolata ami nagyon rossz viszonyú. Illetve Ő házasságban él, Én élettársiban.


Amikor tudtunk találkozni ha csak 5percre is,de találkoztunk. Mindig azt mondta senki nem tudott belőle ilyen érzést kiválltani,mint Én. Ha valami apróságon összekaptunk nem beszéltünk két napig jöttek a szerelmes zenék stb..De az utóbbi pár hónapban megromlott a viszonyunk, nem nagyon beszéltünk ha meg igen akkor is veszekedtünk. Pár hét kihagyás után írtam Neki,hogy hiányzik érzek meg iránta valamit, O is így van e, de O nem válaszol rá, csak támad,hogy megint ilyen kérdésekkel jössz stb.. Konkrét választ nem ad bárhogy is kérdezem.


Amikor szép volt minden mindig érdeklődött irántam, hogy vagyok mit csinálok stb. Amiota irkálok neki újra felőlem abszolút nem érdeklődik, amit írok Neki arra válaszol aztán annyi. Tudom ezt csak Ő tudja,de szerintetek miért csinálhatja ezt? Azokra a kérdésekre válasz nem jön, csak támadás. Beszélgetésünk meg kb nulla.


márc. 19. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Már nem érdekled. Vagy rendbehozta a házasságát, vagy talált nálad jobbat.
márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Hagyd a nőt bèkén. Már így is elég rossz, hogy mindketten kapcsolatban vagytok egymással hogy mindkettőtöknek van valakije. Ráadásul neki még gyereke is. Lehet, hogy rádöbbent, melyik kapcsolatnak van jövője. És ne feledd, hogy ott gyerek is van, tehát, annak sem tenne jót ha szétmennének.

Lehet a férje rájött és ultimátumot adott, vagy ilyesmi. Vagy esetleg csalódott benned, vagy elmúlt a varázs. Hagyd békén.

márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!