Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a baratnomet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a baratnomet viszont o lelkizni szeretne velem de nekem nem megy. Hogyan tudnék valamit mégis kicsikarni magamból?

Figyelt kérdés
Nem allnak össze a fejemben a szavak es nem tudom mit csinaljak, egybol szorongok amikor feljon ez a tema. Mindenben meghallgatom ot. Terapiara jarok mar 2 eve egyeb traumak miatt es ott szokott rola is szo lenni

#barátnő #Leblokkolok
márc. 24. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

A lelkizés nem lehet erőszak sem és magadra erőltetett kötelező dolog sem.


Engem amikor könnyű drogok miatti eljárás kapcsán(banda kihallgatás) köteleztek elterelésire járni, a pszichologus is azt csinálta, ha nem akarok beszélgetni nem kötelező, es eleinte 1 órákat ültünk egy szobában nem beszélgetve, némán. A jelenléti miatt jártam csak be.

A bnőd hibázik eleve, ha ilyen ki akar belőled csikarni.


Később mi lenne. Lehet vissza is élne az elhangzottakkal.

márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ilyeneket
márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A lepontozók szerint (ön)erőszakkal nyilik meg lelkileg egy ember. Jobban tudják a rendőségi pszichologusnál is, hogyan kell ezt.
márc. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy segít-e majd a válaszom, de azért leírom, ami eszembe jutott. Szakemberhez már jársz, így azt említeni már felesleges.


Mindenképp nagyon fontos a fokozatosság. Esetleg valami játékos helyzetbe bújtatott ,,lelkizés" szóba jöhet? Ahol nem érzed annyira a nyomást?

Mi szoktunk társasjátékozni, vannak ebből beszélgetősek. (Tudom, hogy valamelyiknek van azért ára, de pl használtan is ki lehet fogni őket.)


Ami lazább kis témákat dob fel pl az Győri Zolinak az Igen? játéka. Aztán vannak még a Körvonal beszélgetős társasjátékok, ott mélyebb kérdések előfordulnak.- pl ezt az eredeti ár feléért Vintedről szereztem be, mert azért borsos az ára, de megéri, mert rengeteg minőségi együtt töltött időt jelent. Nekünk nagyon sokat segített a megnyílásban.

márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Azon gondolkodtál már, hogy neked ez miért ilyen nehéz? Illetve miről akar lelkizni? Azért egy kapcsolat nem csak testiségről szól ám, ezt jobb ha figyelembe veszed, a másik fél a lelkitársad is egyben, akire én nőként úgy tekintek, hogy bármit megoszthatok vele, mert ő támaszt nyújt, tanácsot ad stb... voltam már olyan kapcsolatban, ahol a pasi a testiségen kívül mást nem tudott nyújtani, semmi értelmes beszélgetés, semmi lelkizés, kiégtem, szörnyű volt. Ha jársz terápiára is, akkor legyen ez most egy kitűzött cél, hogy ebben változz, mert ez se neked se a barátnődnek nem jó
márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!