Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként érdemes lenne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként érdemes lenne még kicsikarnom egy beszélgetést, ha ilyen reakciót váltottam ki belőle?

Figyelt kérdés

Két hónapja ismerkedem és járok valakivel. Nagyon kedves és lovagias volt végig. Sok mindenben egyezik a nézőpontunk. Többször is mondta, hogy mennyire becsül és igazán örül, hogy olyan lányt talált mint én. Na már most én nem vagyok naiv, kifejezetten jó emberismerőnek tartom magam. Csak szavakkal soha nem lehetett levenni a lábamról, de a páromnál tettekkel is párosultak a szavak, szóval úgy éreztem fontos vagyok neki. Szóba kerültek az érzelmek, és akkor azt mondta, hogy hazudna ha azt mondaná, hogy mély érzései vannak irántam. Na akkor valahogy koppantam. Megmagyarázta, hogy ahhoz évek kellenek. Értem mire gondol, a mély szeretetre, és az természetesen nem ennyi idő alatt fog kialakulni, ezt én is tudom. Mégis olyan rosszul esett hirtelen, hogy nagyon elszomorodtam és kicsit sírtam. Ne hisztire meg látványos bőgésre gondoljatok, csak egyszerűen kicsordult néhány könnycsepp, amit azóta is kínosnak érzek. Megpróbált megvigasztalni és mondta, hogy fontos vagyok neki és a fellángolást ő is érzi irántam, szeretné továbbra is folytatni, stb. A lényeg, hogy ez néhány napja volt és azóta csak annyit ír minden este, hogy jó éjt, amire én ugyanezt visszaírom és ennyi. Most már nagyon gáznak érzem ezt, nem akartam sírni, de ez komolyan ennyire kiábrándító? Vagy nem is értem mi a baj. Alapvetően úgy állok a férfiakhoz, hogy ha nem kellek nekik, akkor menjenek. De attól tartok van itt valami félreértés, amit nem tudunk megbeszélni. Nem tudom mit csináljak. Nagyon fáj és rosszul esik, hogy nem kezdeményez ezek után beszélgetést, pont ezért félek, hogy magamat égetném be, ha most én keresném. Így viszont nem értek semmit és ezen kattogok. A férfi idősebb nálam 15 évvel, szóval nem tudom mit jelent ez nála.

27N



2021. okt. 4. 19:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Inkább keress egy korban hozzád illő pasit, nem vagytok egy hullámhosszon.
2021. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Talán megijedt az érzéseitől.
2021. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Mi nők olyan rózsás álmokat tudunk szőni a szeretett férfi köré... De ezt csak a te fejedben létezik úgy, ő teljesen más ember!
2021. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem engedd el ezt a pasit. Latta, hogy rosszul esett neked, amit mondott, most meg ketelyek között hagy es nem keres?! Plusz a korkülönbség miatt is hagyd (hidd el, volt hasonlo tapasztalatom)
2021. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megér egy beszélgetést, a kommunikáció fontos és találgatni nem érdemes.
2021. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

mi a probléma? Uralni akar és így tud...


Többet reméltél, de nem lesz több.

2021. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Egy érzést szégyellni nem kell.

Annyit írhatsz, hogy örülök, hogy megismertelek minden jót neked. Ha erre sem ugrik, akkor felejtős.

2021. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem ijedt meg az érzéseitől. Egy 42 éves felnőtt férfiról beszélünk.


Kérdező, semmi kommunikációs, csak minden este annyi, hogy jó éjt?

Hát ez nagyon nulla.

Beszélj vele.

2021. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

Itt neked kellene tisztázni a dolgokat.

Érett megfontolt ember, nem mond olyanokat egy kibontakozóban lévő kapcsolatban, hogy halálosan szerelmes beléd, ésatöbbi nagy szavak.

Kamaszként persze érzi az ember ezt, és vannak lányok, akik be is dőlnek (az ágyba) ennek a dumának, de te írtad is, hogy nem vagy az, amit ő is érzett, ezért bizonyított tettekkel.


Na most akkor hogy is állunk?

Mégis a nagy szavak kellenek? Mikor még csak szóba sem akarsz állni vele.

2021. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
13%

Te sem adod meg a ffiaknak azt hogy hódíthassanak.

Komolyan szánalomból kegyből várják a nők a ffiak szerelmét?


Amugy sztem az exére gondolt hogy na őt szerette dehát vele évek voltak. Egy 2 honapos valamire mit húzzon rá mégis?

Aki 2 honap alatt beadja a derekát a szerelmét meg mindenét es csak csettintés az ágy is? De most komolyan. Ezzel megfogni egy 40 est?

2021. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!