Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsam ki a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam ki a kis álomvilágábol?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lany aki biszexualis es volt mar sok kapcsolata fiukkal is lanyokkal is, es nagyon kozel allunk egymashoz, szexeltunk is egyszer de o meg sose mondta azt hogy szeret engem, sot kifejezetten azt mondta hogy a viselkedesem miatt nem tud engem ugy szeretni ahogyan en szeretem ot. De ugy gondolom mindez amiatt van mert szerelmes egy ferfiba akivel sosem volt egyutt es soha nem is lesz mert nem tudnak beszelni ugyanis az letiltotta ot es mar kulfoldon el, kb. 2 eve semmit nem tud rola de nem birja ot elengedni ezt sokszor mondta es ha jol ertettem akkor mast nem is kepes ugy szeretni mint ot. Es meg mindig varja hogy valaha egyutt lesznek. :( En pedig ugy gondolom hogy senki nem lenne kepes ot annyira szeretni mint ahogyan en. (lany vagyok)
márc. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudod semmissé tenni az érzéseit.
márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező semmivel se vagy különb mint ő. Miért nem veszed észre? Ő azután az enberke után áhítozik te meg ő utána miközben semmi értelme.

(Lehet valaki meg te utánad sóhajtozik fölöslegesen.)

Nem is vagytok szerelmesek. Ez egy beteges ragaszkodás, nagyon rossz kötődési zavar és illene vele (legalább) neked pszichológushoz fordulni vele, hogy mi az oka (általában véve a családi háttér a bűnös) és elhagyni ezt az egészségtelen sémát örökre! De elsősorban nem kéne a biszex csajjal tovább találkozni, "barátkozni", írkálni...

márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben biztosan nem elégednék meg azzal, hogy csak második legyek valaki szemében. A romantikus kapcsolatok amúgy sem ilyenek. Vagy mindketten akarjátok és működik köztetek a dolog, vagy csak egyikőtök, de sosem fog. Ezt el kell fogadni.
márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha kiszakítanád az álomvilágából, akkor sem választana téged, mert irritálja a viselkedésed. Akkor meg minek, csak fájdalmat okozni neki? Ez meg a legundorítóbb, legmanipulatívabb, legbeképzeltebb állítás valaha, hogy más nem fogja úgy szeretni. DE.
márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!