Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem normális ugye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális ugye, hogy féltékeny vagyok a párom kutyájára? Többet puszilgatja, szeretgeti mint engem. Többet mondja neki, hogy szeretlek, mint nekem.

Figyelt kérdés
márc. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát, nem tudom. Exem a macskáimra volt féltékeny. Akkor se értettem a dolgot, most se tartom normàlisnak. Egy kutyával, macskával úgy tudsz időt tölteni, hogy simogatod, vagy játszol vele. Egy emberrel beszélgetsz, közös programon vesztek részt, filmeztek stb. Persze, meg is öleled, simogatod, de csak nekem lenne furi, ha napi 1-3 órát simogatnám a párom, meg persze ugyanennyit az állatot, ahogy eddig is és ezzel telne el a nap? Vagy a kettőt szinkronban kéne csinálni? Egyik oldalamon a macska, másikon a pasi (esetedben csaj)?

Annak is meg van az oka, hogy elhanyagolva érzed magad, de, valószínűleg ugyanennyit szeretgetne, mondaná, hogy szeret a kutya nélkül is és pont ugyanennyire szarul éreznéd magad.

Ha nem elégíti ki az érzelmi igényeid, beszéljétek meg. Ne azt, hogy Bodrival miért más, hiszen te nem a kutyája vagy. Persze, hogy más. Hanem, hogy te mit szeretnél, neked mi esne jól és ezt, hogy tudjátok megoldani.

márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális.

Exem is féltékeny volt a kutyámra, és meg akarta tiltani hogy életemnek hívjam pl 😂😂 Hát mit ne mondjak később kiderült hogy más szempontból is komoly gondok vannak vele

márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Betegesnek mondanám. A házikedvenc ezt váltja ki az emberből, ettől még nyilván nem szerelmes a kutyájába. De ha téged hanyagol, az sem a kutya miatt van, kutya nélkül is hanyagolna, nyugi.
márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Kutyás nővel sosem kezdünk, alapszabály.

A zöme kontrollmániás, utálja az embereket, borzalmas személyiségük van.

Párral próbálkoztam, nem szoktam nőket elhajtani, de soha többé.

márc. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van aki meg a cicájával van így

[link]

márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szegény makka...
márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 Mi járunk a legjobban azzal ha nem is próbálkozol :D
márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!