Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális hogy az egy...

Mennyire normális hogy az egy éves kisfiam nem szereti ha ölelgetjük, puszilgatjuk?

Figyelt kérdés
Ha odaveszem magamhoz, akkor rögtön menne inkább a dolgára és tépi ki magát a kezemből. Nappal nem jön oda hozzám, csak ha valamit szeretne. Nem ad puszit sem. Egyébként barátságos, mosolygós, nagyon elelven. Pacsit mindig ad, mindenkire vigyorog… Elalváskor viszont csak a kezünkben hajlandó elaludni, és bár külön szobában alszik tőlünk, ha felkel egYből keres minket, és az ölemben visszaszundizik.

2022. febr. 25. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Vannak ilyen gyerekek, emberek akik nem szeretik mind 2 fiam ilyen, és én sem szeretem ha nem tertják az emberek a kellő távolságot.

A gyerekeim, férjem ok, de más ne ölelgessen, puszilgasson.

2022. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, azért menne el tőled, mert érdekli a világ és fel akarja fedezni.

Ez így teljesen rendben van.

2022. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazából inkább megy felfedezni mindent mint hogy megülne az ölemben. Inkább tépi ki magát onnan, csak hagyjam már menni a “dolgára”.
2022. febr. 25. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy evesen meg nemannyira puszizkodosak. Ket gyerekem van, az egyik nem szereti, ha olelgetrm, puszilgatom, 6 eves, kisebb koraban sem szerette. A kicsi 2 eves, nagyon puszilgatos lett par honapja, o nagyon szerette mindig, ha olelgettem-puszilgattam, nyugodtabb baba volt, mint a tesoja.
2022. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3/2 nagyon is bújós puszilkodós volt ilyen korban. A nagy az speciel nem komálta ha nyunyurgatva van.
2022. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam (mindjárt 1éves) akkor szereti a puszit, ha fáradt, rosszkedvű, sír. Egyébként ő is kis felfedező. Nincs ezzel semmi baj :)
2022. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt a kisfiam. Most 4 éves és pár hónapja kezdte el igényelni az ölelést, puszikat.
2022. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam vigyázni két kisgyerekre, 1,5 és 3 évesek. A szüleiket nem nagyon szokták ölelgetni, viszont ha engem meglátnak, akkor hosszú percekig bújnak hozzám. Szerintem erre az a magyarázat, hogy a szülőket nyilván naponta látják, azok játszanak velük, birkóznak, csikizik őket, vagy simán ha kiveszik őket a fürdőkádból, már az is egy testkontaktus. Engem meg néha hetekig nem látnak, aztán ha megjelenek, akkor rögtön bepótolják az ölelést.
2022. febr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En kisfiam sem szereti, se puszit, se ölelést, adni is nagyon ritkán szokott. Tobbi kedvelt rokonokat meg szokta olelni, puszilni, akiket nem lát minden nap. Viszont az olembe bemaszik sokszor, de olyankor csikizni, dogonyozni kell, ő azt szereti. 2 éves.
2022. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti, miért kell erőltetni?
2022. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!