Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislányom és barátnője folyama...

Kislányom és barátnője folyamat puszilgatják , ölelgetik egymást… az oviban, ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából kezdem aggódni. Kislányom és a másik kislány is teljesen csajos kislányok, de most nyilván én nem tudom, hogy az oviban már kialakulnak-e ilyen dolgok a nemiségre vonatkozóan.. de az is lehez, hogy a lányok jönnek majd be neki?

2023. okt. 11. 14:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Itt inkább a saját belső megéléseidet kell átgondolni. Miért ijedsz meg attól, hogy esetleg a kislányod majd később a saját neméhez vonzódik majd? Honnan ered ez az aggodalom és mire terjed ki?


Az óvodában már kialakulhatnak nemiségre vonatkozó dolgok, de az is lehet, hogy csak barátnők és ennyi. Ők még nem tesznek emögé szexualitást, gyerekek nem is értik ezt a témát.

Attól függetlenül, hogy ez hova fut ki, szerintem érdemes átgondolnod a témához fűződő viszonyod.

2023. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Kislányom is folyton ezt csinálja az ovis barátnőjével. Középső csoportban még nyelves puszi is volt, arról elvileg leszoktak. Én inkább a bacik miatt aggódtam/aggódom, így is tavaly októbertől áprilisig csomót voltak betegek, hát még ha nyálcsere is van...
2023. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
A helyesírásod miatt több az aggódni való. ("kezdem aggódni")
2023. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1-es. Nem tudom, honnan ered. Nem feltétlenül amiatt aggódom, hogy kikhez vonzódik, inkább attól, hogy fogom tudni azt kezelni. Nyilván ez egy nehézség lenne az ő életében, én pedig nem tudom miképpen kell az ilyenhez hozzáállni.


2-es. Egyébként ez is nagyon aggaszt, főleg hogy a barátnője mindig beteg, általában tőle kapja el.. és a 4 hónapos kisfiam is kap majd belőle, főleg hogy állandóan nyúzza a lányom

2023. okt. 11. 14:37
 5/28 A kérdező kommentje:
3-as. Húha.. “kezdek” aggódni. Így már jobb? Engem nem zavar, ha Te is “más” vagy, ha meg nyelvtanozni akarsz, állok elébe. :)
2023. okt. 11. 14:42
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Én anyukáért aggódnék.

Hogy milyen hülyeségeket képes beleképzelni ovis gyerekek viselkedésébe.

2023. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért olyan kiakasztó egyesek számára az aggodalom.

Már az ovis gyerekek körében is megmutatkozhatnak olyan jelek, amik utalhatnak a gyerek későbbi szexuális irányultságára.

Ez egy kérdés volt, ami erre utalt.

Egyébként nem gondolom, hogy minden szülő (rajtam kívül) lazán áll ehhez a dologhoz.

Attól függetlenül, hogy nincs bajom a melegekkel és ugyanúgy szeretném a lányom is, nagyon sok “aggódni” való dologgal is jár.

Nem szeretném, hogy bárhol is kirekesztve legyen a gyerekem, mindenki tudja, hogy ez mivel jár nemdebár..

2023. okt. 11. 15:22
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Az ég világon semmit sem jelent, a kislányok a barátokkal is ölelgetősebbek (de még a felnőtt nők is. A férfiak kevésbé ölelgetik, puszilják a férfi barátaikat, mint a nők a barátnőiket)

Miért fontos, hogy mindketten csajos kislányok? A leszbikusok közt sem mindenki "fiús", sőt nem csak fius-lányos leszbikus párok vannak. Van ahol mindketten lányosak, máshol mindkettő fiúsabb és vannak a fiús-lányos párok.

2023. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Azért mert pl.ismerősöm kislánya totál kisfiús. Kocsik, dinó, vonatok, foci után érdeklődik.

Soha nem babázott. Nyilván nem mintha jelentene valamit, de múltkorában néztem egy műsort, ahol egy transz fiú elmesélte, hogy ő már óvodában sem volt fiús, mindig a lányos dolgok érdekelték.

2023. okt. 11. 15:51
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
"múltkorában" 🤣
2023. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!