Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális amit a feleségem...

Normális amit a feleségem csinál? Ha a kislány álmába pl csak nyöszörög vagy megmozdul már szalad oda és puszilgatja arra meg felébred utana meg nehezen alszik vissza, amugy is nehezen alszik el.

Figyelt kérdés
Es miert csinalja ezt?
2018. jan. 24. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
10 hónapos a kislány.
2018. jan. 24. 20:03
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit túlzás, amit csinál. Ha ébren van és úgy sír, akkor mennék oda.
2018. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem "normàlis".De ne tàmadj neki,inkàbb próbàld terelgetni,hogy ha nem sír ,akkor nincs baja,hogy a felnőttek is nyöszörögnek,mozgolódnak éjjel,és ez nem jelent bajt,ilyesmik..
2018. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Első baba? Én is ilyen voltam. Azt hittem minden nyoszorges azt jelzi hogy engem hiányol szüksége van rám. Úgy éreztem muszáj azonnal ott lennem mellette. Aztán mikor már a fáradtságtól nem láttam rájöttem hogy ezzel csak ártok. Beszélj a feleségeddel mondd meg neki hogy hosszú távon csak ki készíti magát.
2018. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Normális.
2018. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első
2018. jan. 24. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel több kárt okoz, mint hasznot. Hagyja azt a szegény kislányt aludni, minek veri fel éjnek évadján? Állítsd le a feleségedet!
2018. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, te élveznéd, ha valaki ezt csinálná veled? Szerintem nem. De ha a feleséged ezt nem érti, nyugodtan ki lehet próbálni rajta is.


Nem értem, miért jó a feleségednek, ha felébreszti.

2018. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki de ő nem bírja ki h ne menjen oda hozzá
2018. jan. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!