Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha rád kattan egy kiscsaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rád kattan egy kiscsaj?

Figyelt kérdés

Összejötem egy csajjal. Időnként dugtunk.

De szinte mindig vele volt egy 17 éves álomszép kiscsaj is, aki rá volt bízva.

Ezért a találkozásaink úgy történtek, hogy feljöttek hozzám, a nővel elmentem dugni a hálóba, a kiscsaj meg a nagyszobában telózott.

Ez eljutott oda idővel, hogy már minden héten átjöttek hozzám, itt is aludtak. És kiderült, hogy a kiscsajnak van egy 8 éves húga. Az én kislányom meg 9 éves. Egyszer Áthozta a kiscsaj a húgát... És 10 perc alatt a legjobb barátnők lettek a kislányommal.

Nem akart hazamenni a kislány az itt töltött hétvége után .. Közben kiderült, hogy a fiatal csaj és a kislány anyja súlyos alkoholista, és nem egy szegény, de borzalmas családban élnek. És nekik az, amikor itt vannak nálam, csinálok kaját, kedves vagyok, itt alszanak, nincsen üvöltözés meg veszekedés, felfoghatatlan jó dolog. A lány idővel hétköznapokon jött velem kondizni, mert ő is szeret edzeni, aztán utána mindig hazavittem.

És most hétvégén velem volt a kislányom és először jött át úgy a kiscsaj a hugával, hogy a barátnője nélkül.

Elmentünk játszóra a lányokkal, majd fagyizni, aztán feljöttünk hozzám vacsizni. A kicsik könyörögtek, had legyen ma is pizsiparti, tehát itt alszanak, én meg mondtam hogy oké.

És sütöttem a krumplit a konyhában amikor hátulról megölelt a kiscsaj. Megfordultam és csak néztem, közben én is átkaroltam és közben eszembe jutott az amerikai szépség című film. És hogy ott milyen erkölcsi döntést hozott a főszereplő hasonló szituban. Én nem voltam ilyen erős, mivel 3 hónapja róla fantáziálok egész nap.... És csókolóztunk.

Aztán a lányok végeztek a fűrdéssel jött a lefekvés és bementek a hálóba filmezni lefekvés előtt.

Mikor itt alszanak és pizsipartiznak a hálóban én olyankor a nappaliban szoktam aludni.

És miután a lányok elaludtak a csaj átjött... Felemelte a takarót és bebújt mellém. Csókolóztunk majd mondtam neki, hogy 25 évvel idősebb vagyok tőle, nem zavarja? Erre hogy nem érdekli őt ez. Úgyhogy csókolóztunk, elkezdtem ujjazni, mire közölte, hogy ő még szűz, sose csinálta...

Hajnalig kényeztettem. Olyan jó illata és gyönyörű teste van hogy nem tudok betelni vele. Utána ott aludt velem kint.

Reggel csináltam mindenkinek reggelit.

És azóta a kiscsaj Itt ragadt. De nem mászik, nem terhes, hogy itt van. Csak közölte hogy szeret engem és kész... És igazából én is rá gondolok egész nap mikor dolgozom. A sluszpoén, hogy a családja 3 hét múlva külföldre költözik. Ő viszont itt marad, nem megy ezt már hónapokkal ezelőtt kijelentette. Marad a lakásukban meg küldenek neki majd havonta pénzt, tehát teljesen szabad a pálya.

Viszont nem vagyok hülye. Látom hogy milyen szép, meg hogy egész nap pittyeg a telója ahogy írogatnak neki kanok, tudom hogy hány éves vagyok és hogy sehova nem vezet ez így... Mégis ez most olyan jó.

Mit gondolsz erről?


márc. 27. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a Júlia magazinba kell küldeni.
márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
#1: Jaja.
márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Álmodj szépeket....
márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Logikai bukfenc: a csajod viszi fel hozzád a 17 évest, és ott dugtok az orra előtt, mert fél napra nem maradhat egyedül. De mikor a család külföldre költözik, akkor szemrebbenés nélkül hagynak magára egy fiatalkorút.

A többit, például hogy egy szűz csaj rámászik egy apja korú pasira, azt hagyjuk is...

márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Yokai More visszatért, és jobb, mint valaha
márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezotéria/álomfejtés kategóriát javaslom barátom, ott kapsz erre választ.
márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
szép mese.. de engem nem vrsz at te erotikus tortenet gyarto. amugy eleg hihetore sikerult fejlodtél. ;)
márc. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Több logikai bukfenc is van benne.
márc. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda történet 😀

Kérdező, ennyire unatkoztál? Ez vitt rá a kitalalt tortenetre vagy ilyesmirol abrandozol?

márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ti nevettek ezen meg hazúgságnak tartjátok, meg kamu romantikus történetnek, de ez a helyzet akkor is.

Viszont pénteken fordulat történt.


Elmentünk fagyizni, utána lent voltunk a játszótéren a 2 kislánnyal, ültünk kézenfogva a lánnyal, beszélgetünk, nevettünk nagyokat.... Csókolóztunk... És jött a muterja full részegen.

Azt tudni kell hogy az anyja ezerszer megpróbált már felcsípni engem mikor még nem ismertem a lányát, mert közös a baráti körünk, ismerjük egymást régen. De hányok tőle. Full le van épülve,pedig velem 1 idős.

A kiscsaj felállt és elmenekült, meg égett a feje előttem, hogy ott a tántorgó részeg anyja....

Szóval ottmaradtam anyukával a játszótér padján, aki nem tudja hogy én együtt vagyok a lányával.

A lányok hitáztak ő meg vette elő a táskájából a vodkát ott a játszótéren..kínált, meghúztam és rátértem a költözésre. Hogy nem akarom hogy elmenjenek.

Mert a gyerekeink a legjobb barátnők.

És végülis elmondta, hogy ez az egész a miatt van, hogy őt a házban ahol laknak, kinézik a züllött életmódja miatt. Ezért elmegy. Meg hogy a palija is kint dolgozik, hozzá költöznek. A lányokat már a suliból is kiíratta.

Kérdeztem hogy mit fogtok kint csinálni?

Mosogatás, takarítás... És hogy viszi a nagylányát is, mégsem maradhat itt. A lakásukat meg már kiadta albérletbe.

Ezt meg tegnap elmondtam a kiscsajnak, és hogy ő nem fogja a suliját félbehagyni és a németek dzsuváját mosogatni, hanem itt fogsz maradni velünk.

Erre azt mondta hogy mennie kell, de majd visszajön... Aha persze..


Az a fő gondom, hogy ő az első olyan nőm, akit imád a lányom. Jobban imádja őt mint az anyját. És mivel húga van, ő is pontosan tudja hogyan kell egy kislányt kezelni, míg a többi nőm úgy nézett a kisgyerekre, mint valami háziállatra.

A lányom egész nap róla beszél mikor nincs itt. Plusz nagyon szép csaj.

Viszont anyuka ragaszkodik hozzá, hogy ő is menjen, mégsem engedi neki, hogy maradjon a lakásban. És a lány az anyjára jobban hallgat mint rám. Ez meg dühít. Dühít, mert ha együtt vagyok egy nővel általában 2-3hét alatt annyira egymás hatása alá kerülünk amit külső erő felülírni nem tud. De itt még igen,, mert a roncs anyjára jobban hallgat mint rám. Tehát 10 nap és vége. Sose látom többet.

ápr. 1. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!